Новини

У Львівському  палаці мистецтв відбулось урочисте відкриття експозиції...
Під час засідання вченої ради УАД відбувся звіт ректора за 2021 рік, т...
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДРУКАРСТВА     НАКАЗ   " 10 " грудня 20 21...
Читати всі новини

11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб
для вступників, які: - зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ; - не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ. Вартість спеціально організованої сесії буде визначено до 20 липня. Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ),
а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ. Реєстрація вступників триватиме з 27 липня до 5 серпня. ЇЇ здійснюватиме Приймальна комісія УАД. Порядок реєстрації - на сторінці "Реєстрація на ЄВІ в магістратуру" (https://www.uad.lviv.ua/umovy-vstupu/reiestratsiia-na-yevi-v-mahistraturu-2019). Джерело: сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) https://testportal.gov.ua/spetsialno-organizovana-sesiya-yedynogo-vstupnogo-ispytu/

________________________________________________________________________________________________________________
Реєстрація вступників 
для участі у єдиному вступному іспиті (ЄВІ) з іноземної мови
на освітньо-професійні (освітньо-наукові) програми підготовки магістрів
 
здійснюватиметься з 11 травня до 03 червня 2021 року 

 

Для дистанційної реєстрації вступник надсилає листом на електронні пошти Приймальної комісії УАД (;  ) скановані копії (фотокопії)(для забезпечення надійності отримання документів копію листа надішліть на обидві адреси):

 

 • заповненої заяви-анкети з інформацією для оформлення екзаменаційного листка;

Бланк заяви-анкети

Взірець заповнення заяви-анкети

 • документа, що посвідчує особу;
 • облікової картки платника податків;
 • фотокартки для документів 3 × 4 см (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника  (з врахуванням норм, наведених у пунктах 3 – 7 розділу ІІІ «Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, …»)
 • документа про здобутий ступінь вищої освіти – диплом бакалавра/спеціаліста/магістра  (для осіб, які завершили навчання у попередні роки);
 • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу  (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання), персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о  (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);

 

УВАГА!

У темі електронного листа вступник обов’язково зазначає своє прізвище, ім’я, по батькові.

У тексті електронного листа вступник обов’язково зазначає своє прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків.

 

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

 

Реєстрація для участі у ЄВІ може здійснюватись Приймальною комісією за особистої присутності особи. Прохання попередньо уточнювати графік роботи Приймальної комісії за телефоном (067) 149-14-00.

 

Електронні адреси Приймальної комісії:  ,  

Номер телефону для консультацій:  (067) 149-14-00

 

Порядок реєстрації

 1. Вступник подає або надсилаєна електронну пошту Приймальної комісії УАД (,) копії (сканкопії) заповненої заяви-анкети і вказаних вище документів у терміни з 11.05.2021 до 16.00 год. 03.06.2021.
 2. Відповідальний працівник Приймальної комісії:

- перевіряє наявність документів та надає відповідь-підтвердження про їх отримання (на електронну адресу, з якої вони надійшли) або запит на уточнення/доповнення поданої вступником інформації. Вступнику може бути відмовлено у реєстрації (відкладено реєстрацію) у випадку надання ним недостовірної чи неповної інформації, зокрема, стосовно планового завершення навчання та отримання диплома у рік вступу;

- роздруковує надіслані документи та формує особову справу вступника;

- створює відповідний запит в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО), вносить інформацію про вступника, зазначену у заяві-анкеті, та формує екзаменаційний листок.

- формує реєстраційну картку вступника (перевіряється та підписується вступником).

 1. На веб-сайті УЦОЯО створюється інформаційна сторінка «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» (https://zno.testportal.com.ua/master/login ), доступ до якої здійснюється за реквізитами екзаменаційного листка (номер, PIN-код).
 2. Скановані копії екзаменаційного листка та реєстраційної картки відправляються вступнику на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті для з’ясування ситуації.
 3. Вступник перевіряє інформацію, зазначену на сканованих копіяхдокументів, та в разі виявлення помилок звертається до Приймальної комісії.

 

Реєстрація здійснюється за допомогою сервісів ЄДЕБО та Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) і завершується о 18.00 год. 03 червня 2021 року.

 

Оформлений екзаменаційний листок зберігається в Приймальній комісії УАД (м. Львів, вул. Підвальна, 17, каб. 37, тел.(067) 149-14-00) та видається вступнику особисто з 04 червня до 16 червня 2021 року (вступник має забрати свій екзаменаційний листок не пізніше ніж за 2 тижні до початку вступних випробувань) або надсилається вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступник вказав на таку потребу в анкеті.

 

Якщо екзаменаційний листок не надійшов на адресу, зазначену в анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, вступник має звернутися до Приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

 

Вимоги до відцифрованого образу обличчя особи та фотографічного зображення особи

на фотокартках, що подаються для оформлення або обміну документів

 

 1. Фон для фотографування особи має бути однорідним, світлим (білим або світло-сірим) та контрастувати з обличчям особи, одягом, волоссям (за наявності).
 2. Положення особи, що фотографується, - вертикальне.

Для осіб, які не можуть пересуватися самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я, що підтверджується медичним висновком (довідкою) відповідного закладу охорони здоров’я, допускається фотографування у положенні лежачи або у спеціальному сидінні з відповідним фоном за головою.

 1. Верхня частина надпліччя особи має візуально утворювати пряму горизонтальну лінію.
 2. Фотографічне зображення особи не має містити зображення іншої особи або предмета, які містяться в кадрі.
 3. Обличчя особи відображається крупним планом в анфас із фронтальним положенням надпліччя. Особа повинна дивитися прямо, очі - відкриті (очі вважаються відкритими, якщо райдужна оболонка та зіниця ока розрізняються чітко), вираз обличчя - нейтральний, рот - закритий, голова та шия - без повороту та нахилу.

Обидві сторони обличчя мають бути чітко видимі. Зображення обличчя особи має бути у фокусі від маківки (верхня частина голови без урахування волосся) до підборіддя і від носа до вух.

 

Корисні посилання:

 1. Інформація учаснику вступних випробувань для вступу до магістратури – Український центр оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua/uchasnyku-vstupnyh-vyprobuvan/).
 2. Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0446-19#Text).
 3. Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2021 році (https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2021/umovi-prijomu-dlya-zdobuttya-vishoyi-osviti-2021-roku).
 4. Вимоги до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1146-19#Text).