Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Вельмишановні викладачі, працівники та студенти Української академії д...
Читати всі новини

Член міжнародного товариства з дослідження німецько-українських відносин

Народився 1949 року у місті Вальдеку поблизу Едерзее (Німеччина). Дитинство і юні роки пройшли у місті Касель, де закінчив школу і розпочав навчання на факультеті банківської економіки.

Професійна діяльність розпочалась з роботи в одному з найбільших банків Німеччини — Ощадному банку. Після підвищення кваліфікації в Академії Ощадного банку і Мюнхенській Академії (Клеменс Мангос і Роланд Бергер) у 1977 році Рольф Нікель створив власне підприємство і розпочав діяльність у галузі управління і комунікації бізнесу. Основними напрямками його досліджень стали: аналіз трансакцій, міжнародні трансакції і нейролінгвістичне програмування.

Упродовж останніх дев’яти років успішно веде власний бізнес. Одним з видів його наукової діяльності є управління економікою. На фірмі Рольфа Нікеля пройшли стажування понад 120 осіб, які вивчали основи ведення успішного бізнесу. Є відомим експертом щодо інвестиційних капіталовкладень.

Рольф Нікель — член товариства з дослідження німецько-українських відносин, активно долучається до справи обміну студентами між Україною і Німеччиною. Серед його захоплень — мистецтво, коні і олдтаймери (старовинні автомашини).

2010 року Вчена рада Української академії друкарства присвоїла Рольфу Нікелю звання «Почесний доктор».