Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Вельмишановні викладачі, працівники та студенти Української академії д...
Читати всі новини

Заступник генерального директора Асоціації економістів Угорщини, професор

Навчався в Академії торгівлі та підприємництва в Будапешті, яку закінчив 1999 року. Продовжив навчання в Університеті Отвош Лоранд, де 2002 року отримав диплом з права, а пізніше — ступінь доктора наук в галузі міського будівництва і розвитку.

Його ім’я асоціюється з розвитком будівництва офісів, центрів логістики і розробкою та впровадженням концепцій забудови центральної частини міст. Він є натхненником створення центральної частини Будапешта під назвою T-PARK — одного з найважливіших проектів у Центральній та Східній Європі і керівником групи розробників компанії «Walker and Williams Investment Group S.A.» (Люксембург).

У 2009 році його проект був удостоєний премії «Найкращий у світі», яка присуджується арабським комітетом міжнародної нерухомості (CNBC Arabiya International Рroperty), що відповідає номінації «Оскар в галузі торгівлі нерухомістю».

Ґабор Петровскі був заступником генерального директора Асоціації економістів Угорщини протягом шести років. Як професор він брав участь в освітніх проектах з вивчення оцінювання нерухомості в Центральноєвропейському Університеті та EUFIM.

У 2008 році опублікував книжку під назвою «Summum Bonum» разом зі співавтором, редактором і письменником Міклошем Шіфером — всесвітньо відомим стилістом. Це публікація у форматі кишенькової книжки, яка розповсюджується всією Європою, про свого роду курйози у галузі архітектури, оскільки презентує зразки житлової частини міст.

2009 року Вчена рада Української академії друкарства присвоїла Ґабору Петровскі звання «Почесний доктор».