Новини

20 вересня у конференц-залі Української академії друкарства відбулася...
20 вересня до Української академії друкарства завітав художник книги,...
20 вересня на Вченій Раді УАД ректор академії Богдан Дурняк привітав к...
Читати всі новини

Почесні доктори

Член міжнародного товариства з дослідження німецько-українських відносин

Народився 1949 року у місті Вальдеку поблизу Едерзее (Німеччина). Дитинство і юні роки пройшли у місті Касель, де закінчив школу і розпочав навчання на факультеті банківської економіки.

Професійна діяльність розпочалась з роботи в одному з найбільших банків Німеччини — Ощадному банку. Після підвищення кваліфікації в Академії Ощадного банку і Мюнхенській Академії (Клеменс

Директор Банкнотної фабрики Банкнотно-монетного двору національного банку України, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник промисловості України

Народився 22 квітня 1952 року у Вінницькій області. 1974 року закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю інженер-хімік-технолог. У 1976–1979 pоках навчався в аспірантурі всесоюзного НДІ поліграфії (м. Москва), 1980 року захистив дисертаційну роботу і отримав науковий ступінь кандидата технічних наук.

У 1996 році

Заступник генерального директора Асоціації економістів Угорщини, професор

Навчався в Академії торгівлі та підприємництва в Будапешті, яку закінчив 1999 року. Продовжив навчання в Університеті Отвош Лоранд, де 2002 року отримав диплом з права, а пізніше — ступінь доктора наук в галузі міського будівництва і розвитку.

Його ім’я асоціюється з розвитком будівництва офісів, центрів логістики і розробкою та впровадженням концепцій забудови

Генеральний директор фірми «Heidelberger Druckmaschinen Austria und Osteuropa Vertriebs GmbH»

Народився 20 червня 1962 року у Відні (Австрія).

Закінчив віденський університет, за спеціальністю — правознавець. 1985 року захистив дисертацію і отримав науковий ступінь Dr. Jur (доктора юридичних наук).

Упродовж 1986–1990 років навчався у віденському економічному університеті, де, закінчивши спеціальність «Економіка», здобув ступінь Mag. rer. soc. oec (магістра соціально-економічних наук).

Доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри соціальних комунікацій, директор Інституту журналістики КН У імені Тараса Шевченка, заслужений працівник освіти України

Народився 12 лютого 1957 року у селі Бахмач Чернігівської області.

1979 року закінчив Київський державний університет ім. Т. Шевченка.

З 1979 до 1982 року працював викладачем на кафедрі української мови Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О. С. Пушкіна, з

Президент видавничого підприємства «світло й тінь», лауреат Шевченківської премії, заслужений діяч мистецтв

Народився 10 січня 1950 року у селі новоселиці Снятинського району Івано-Франківської області.

1973 року закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Працював у районних газетах Снятина, верховини Івано-Франківської області, в Івано-Франківських обласних газетах та львівських обласних газетах і журналах.

Від 1990 року — головний редактор

Керівник Центру засобів друку компанії «Heidelberger Druckmaschinen AG»

Народився 30 березня 1947 року у місті Вюрцбург (Німеччина).

1965 року після закінчення середньої школи був виробничим фотографом у поліграфічному цеху високого і офсетного друку.

З 1969 року працював в Університетській друкарні Г. Штурца (м. Вюрцбург). Протягом багатьох років працював обробником фотографій і оператором сканера. Проводив практичні заняття з обробки фотографії.

Головний редактор видавництва «Веселка», заслужений діяч мистецтв України,
лауреат Шевченківської премії, член спілки письменників України

Народився 11 липня 1940 року в с. Долішнє Залуччя біля стародавнього Снятина на Івано-Франківщині у хліборобській родині.

Рання проба пера переросла згодом у справу всього життя — понад п’ятдесят років Ярема Гоян плідно працює у царині українського слова. Розпочавши творчий шлях журналіста у районній