Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
29 жовтня 2021 року в нашій Академії за ініціативи кафедри ПР та журна...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

9-й Міжнародний форум “Дні науки і технологій Польща Схід”, Польща, Супрасль, 28-30 травня 2015 року

Для українських організацій форум став площадкою спілкування з потенційними партнерами для формування спільних дослідницьких та інноваційних проектів для Програми Горизонт 2020; для залучення інвесторів для розвитку бізнес проектів у сфері охорони здоров’я (HEALTH), охорони навколишнього середовища (ENVIRONMENT), інформаційно-комунікаційних технологій (ICT), енергетики, в т.ч. відновлювальної (ENERGY), нових матеріалів і процесів (NEW MATERIALS AND PROCESSES), а також для підготовки проектів розвитку співпраці між територіями та організаціями у рамках програм транскордонної співпраці та програм Східного Партнерства

 

Шановні колеги!

 

Щорічні форуми Дні науки “Польща-Схід” у Білому стоку, Біловежі та Варшаві стали платформою спілкування та кооперації вчених, бізнесменів, менеджерів з  європейських країн, країн Східної Європи та скандинавських країн.

Цього року до організації форум буде проводитись у відпочинково-рекреаційній зоні Супрасль, яка знаходиться на відстані 10 км. від Білогостоку на півночі Польщі.

Організатори форуму прагнуть розширити число учасників за рахунок інноваційних фірм, кластерів та науково-технологічних парків. Форум стан важливим етапом підготовки наукових та бізнесових команд країн Східної Європи до конкурсів нової європейської науково-технологічної програми HORIZON 2020.

Під час форуму у Супраслі  Ви зможете представити власні розробки та продукти, знайти партнерів для спільних проектів та бізнес-починань, ознайомитись із веденням бізнесу у польських технологічних парках, вивчити досвід організації інноваційної діяльності з метою втілення кращих практик в Україні.

Форум надає учасникам можливості публікації матеріалів у каталозі форуму, виступу під час тематичних сесій, представлення електронних плакатів (постерів) під час виставки, розміщення буклетів та інших інформаційних матеріалів на виставці, а також проведення індивідуальних зустрічей потенційних партнерів.

Львівський ЦНІІ (www.cstei.lviv.ua)  та НДО “Агенція Європейських  Інновацій” (http://www.facebook.com/InnoEU.UA, http://www.aei.org.ua ) пропонують Вам взяти участь у 9-му Міжнародному форумі “Дні науки “Польща-Схід”, який буде проходити у Польщі у містечку Супрасль з 28 по 30 травня 2015 року.

Детальна інформація про тематику форуму, програму проведення, форми подання заявки та опису пропозиції до співпраці знаходиться на Веб сторінці форуму англійською та польськими мовами. Передбачається, що доповіді та презентації форуму будуть здійснюватись англійською мовою.

Головна інформаційна сторінка форуму 2015:

http://bestofeast.mwci.eu/pl/start.aspx

Львівський ЦНІІ та НДО “АЕІ” надають організаційно-технічну підтримку в організації безпосереднього виїзду на форум. Вартість участі у складі делегації становить 2000 грн. за умови участі не менш як 16 учасників.  Ця вартість розрахована на основі вартості оренди автобуса для проїзду за маршрутом Львів-Супрасль-Львів. Просимо врахувати, що організований виїзд відбудеться за умови, якщо число учасників делегації буде не менше 16 осіб.

 

Орієнтований графік виїзду делегації в Польщу.

Виїзд  27 травня між 9.00 та 10.00  в залежності від графіку прибуття поїздів учасників. Повернення у Львів 31 травня орієнтовно до 3 год ночі. В залежності від часу виїзду з міста Супрасль та черги на кордоні група приїзд групи у Львів може затриматись до  6.00 ранку 31 травня.

Логістика виїзду буде ще узгоджуватись безпосередньо із зареєстрованими учасниками.

Для участі у форумі у складі делегації необхідно до 5 травня 2015 заповнити реєстраційну анкету учасника групового виїзду у складі делегації за посиланням:

Якщо Ви не маєте діючої візи для в’їзду у Польщу, то рекомендуємо Вам  заповнити цю анкету якомога швидше для отримання запрошення для оформлення візи.

http://goo.gl/forms/UAsOAomdM4

 

Організаційні аспекти представлення інформації та реєстрації у польських організаторів форуму:

 

Для того, щоб Ви могли представити свої пропозиції на розробки на форумі Вам необхідно надіслати польським організаторам форуму наступні інформаційні файли:

Реєстраційну анкету (це необхідно для  формування списку учасників та направлення учасників запрошень для оформлення віз)

ЗАВАНТАЖИТИ РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ

Короткий реферат виступу (це якщо Ви пануєте виступу з презентацією про науково-технічні пропозиції та можливі проектні ідеї).

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУЛЯР РЕФЕРАТУ

Опис бізнес-пропозиції (з цією бізнес-пропозицією Ви також можете виступити на тематичному засіданні, а також це буде основою для налагодження бізнес-контактів)

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУЛЯР БІЗНЕС-ПРОПОЗИЦІЇ

Слайд презентації для демонстрації на LCD-моніторі

ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУЛЯР ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Примітка. Реферати виступів та описи бізнес-пропозицій будуть опубліковані в матеріалах форуму. Ви можете вибрати тільки один з варіантів представлення своїх пропозицій. Разом з тим Ви можете вибрати два варіанти представлення (реферат виступу та опис бізнес-пропозиції). але вони повинні мати різний зміст та акценти, відповідно до цільових груп кому Ви плануєте адресувати Вашу інформацію. Пізніше ці Ви можете використовувати ці матеріали як  публікації у зарубіжних виданнях з метою звітів чи іншої потреби.

 

Фінансові аспекти поїздки та участі у форумі. Учасники сплачують

Оргвнесок для українських організаторів виїзду 2000 грн.

оргвнесок польським організаторам (стандартна ціна 100 євро або 400 злотих, для учасників групового виїзду встановлено спеціальну ціну у розмірі 200 злотих)

оплата проживання в готелі (три ночі з 27 по 30 травня), ми плануємо резервувати недорогий готель поруч з місцем проведення форуму з ціною номеру для двох осіб до 700грн. за один номер за одну ніч (це в межах до 100 злотих за один номер).

Примітка. При сплаті вищевказаних сум організатори забезпечують харчування учасників під час форуму та участь у спільних банкетах.

 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

За домовленістю з організаторами допускається заочна участь. Ви можете надіслати для опублікування ваші тези (реферат) і Вам буде надіслано один екземпляр каталогу форуму з Вашою публікацією. Вартість заочної участі складає 300 грн.

Візові питання

Польські консульства тепер вимагають обов’язково особистої явки.

Веб-адреси консульств Виможете знайти за посиланням

http://lwow.msz.gov.pl/uk/konsulat/inne_przedstawicielstwa_na_ukrainie

Також врахуйте, що на сайті консульств чи у візових центрах необхідно зареєструватись завчасно до подання документів, оскільки візових заявок подається достатньо багато.

Ви можете уже реєструватись, оскільки Ви уже знаєте дату виїзду, а також використайте наступні дані організації від якої Ви отримаєте запрошення.

Організація: Stowarzyszenie Innowacyjna Polska Wschodnia

  1. Gen. Władysława Andersa 5, lok. 303, 15-124 Białystok, tel./fax: +48 85 675 00 95,  Mob: +48 728 958 050

e-mail:  Web: www.ipw.org.pl

 

Таким чином Ви можете реєструватись для подання документів  у візовому центрі чи на сайті  консульства і чекати на оригінал запрошення з Польщі.

 

Консультації в Україні за телефонами:

050 9292396, – Іван Кульчицький, Президент ГО АЄІ, заступник директора ЛвЦНІІ.