Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
29 жовтня 2021 року в нашій Академії за ініціативи кафедри ПР та журна...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

Стипендії СІМО

(галузь – довільна)

 

Центр міжнародної мобільності «Centre for International MobilityCIMO» (надалі-Центр) надає стипендії молодим науковцям (аспірантам, кандидатам наук) усіх країн світу для навчання або проведення досліджень у вищих навчальних закладах Фінляндії.

Галузь знань – довільна.

Тривалість стипендії – від 3 до 12 місяців.

Розмір стипендії – 800–1200€ / місяць.

Термін подання документів – необмежений (проте аплікаційні форми необхідно подавати щонайменше за 3 місяці до можливого початку навчання або проведення досліджень).

Заявку на здобуття стипендії подає виключно вищий навчальний заклад Фінляндії (приймаюча установа).

Необхідні документи:

– аплікаційна форма (електронний та паперовий (підписаний аплікантом) варіанти) – 2 примірники. Мова заповнення – фінська, шведська або англійська та додатки:

– мотиваційний лист апліканта – 1 сторінка;

– резюме (CV), в якому потрібно зазначити кваліфікацію апліканта (не нижче магістра), попередні візити до Фінляндії та подати перелік публікації;

– план проведення досліджень (вступ, мета, робочий план, методика досліджень, очікувані результати та їх можливе застосування) – 2-5 сторінок.

Документи надсилати на адресу: CIMO, P.O. Box 343, 00531 Helsinki з позначкою на конверті «CIMO Fellowships».

Приймаюча установа є відповідальною за приїзд, поселення і проживання стипендіата у Фінляндії. Стипендіату необхідно додати до листа-запрошення від приймаючої установи копію рішення про надання стипендії Центру та підтвердження отримання візи.

Докладніше – http://www.cimo.fi