Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
29 жовтня 2021 року в нашій Академії за ініціативи кафедри ПР та журна...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

Стипендії імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень в університетах Сполучених Штатів Америки

 

– Fulbright Faculty Development Program

Програма для молодих науковців віком до 35 років – викладачів та адміністраторів вищих навчальних закладів, співробітників науково-дослідних установ, журналістів, фахівців з бібліотечної, музейної та архівної справи, спеціалістів у сфері управління культурою, працівників громадських організацій (НДО).

Додаткова інформація:

http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

–Fulbright Scholar Program

Проведення досліджень в університетах США на період від чотирьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотечної справи, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років та аспіранти або здобувачі напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту. При відборі кандидатів до уваги братимуть їх професійні досягнення, реальність запропонованого проекту та його довгострокову цінність.

Додаткова інформація: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html

-Fulbright Scholar-in-Residence Program

Програма покликана сприяти налагодженню й розвитку наукової й культурної співпраці у коледжах й університетах США, що недопредставлені або ж мають малий досвід у сфері міжнародної освіти, через запрошення фахівців на викладання, поглиблення навчальних курсів й уведення нових навчальних програм, започаткування  спільних наукових проектів й академічних обмінів.  Відбором кандидатів на участь у Програмі займається американська сторона відповідно до заявки американського вишу.

http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/22/scholar-in-residence.html

-Fulbright Faculty Development Program

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

Фонд громадських досліджень і розвитку  (Civilian Research and Development Foundation (CRDF) Підтримка міжнародної та наукової  співпраці шляхом надання     грантів,технічної  підтримки та навчання;

http://www.crdf.org.ua/about/