Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
29 жовтня 2021 року в нашій Академії за ініціативи кафедри ПР та журна...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

Рада Європи – Програми співробітництва для Центральної та Східної Європи

Цілі програми-зміцнення руху на підтримку реформ в напрямку справжньої демократії в країнах Центральної та Східної Європи та полегшення їх інтеграції в європейський простір. Фінансування проектів, як правило, використовується для оплати візитів експертів, проведення семінарів, навчальних сесій або ознайомлювальних поїздок. Програми співробітництва і допомоги здійснюються за трьома основними напрямками:
1) сприяння усвідомленню сенсу і принципів демократії, прав людини і європейського співробітництва;
2) надання допомоги здійснюваних проектів в областях конституційного та правового співробітництва, прав людини, засобів масової інформації, соціальних проблем, освіти, культури та спорту, молоді, охорони здоров’я, навколишнього середовища та місцевого управління;
3) поступове включення в програми і діяльність Ради Європи за рахунок дозволу участі спостерігачів у його діяльності шляхом виділення аспірантських стипендій.
Фінансовані види діяльності: підготовка семінарів, конференцій, літніх таборів; поїздки, експедиції, польові роботи; стипендії (аспірантура, докторантура, стажування).
Фінансовані області діяльності: відходи та вторинні ресурси; охорона живої природи та охоронювані природні території; мистецтво і культура; медичні дослідження; моніторинг та контроль забруднень; проблеми енергетики; радіоактивне забруднення; екологічні технології; засоби масової інформації; екологія міста; екологія і здоров’я.
Регіони інтересів: Центральна та Східна Європа.

Адреси:
Центральний офіс:
Council of Europe,
France Strassbourg,
F-67006 Division of Pan-European, Cooperation Programmes,
Directorate of Political Affairs,
BP 431 R6,
Tel.: 33-88-41-20-00,
Факс.: 33-88-41-27-14
http://www.coe.int/en/web/portal/home