Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
29 жовтня 2021 року в нашій Академії за ініціативи кафедри ПР та журна...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 № 605, зареєстрованого у Міністерстві  юстиції України 15.05.2017 за № 620/30488, з метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

                                         

н а к а з у ю :

 

  1. Провести у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей (далі – Конкурс) у два тури:

перший тур - у закладах вищої освіти (за згодою), жовтень
2017 року - лютий 2018 року;

другий тур - у базових вищих навчальних закладах,  лютий-квітень 2018 року.

  1. Затвердити:

1) склад  Організаційного комітету з проведення Конкурсу, що додається;

2) перелік галузей знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться Конкурс, базових вищих навчальних закладів (за їх згодою), голів галузевих  конкурсних комісій у 2017/2018 – 2019/2020 навчальних роках, що додається.

  1. Інституту модернізації змісту освіти (Завалевський Ю.І.) здійснити організаційно-методичне забезпечення Конкурсу.
  2. Керівникам закладів вищої освіти:

1) забезпечити проведення  першого туру Конкурсу у визначений строк, здійснивши якісний відбір кращих наукових робіт студентів;

                 2) направити відібрані наукові роботи студентів у відповідні базові вищі навчальні заклади для участі у другому турі Конкурсу до 15.02.2018.

  1. Оплату відряджень учасників Конкурсу здійснити за рахунок закладів вищої освіти, в яких вони навчаються або працюють.
  2. Керівникам базових вищих навчальних закладів:

1) забезпечити організацію Конкурсу відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей;

2) компенсацію робочого часу, витраченого на науково-методичне забезпечення та рецензування наукових робіт учасників другого туру Конкурсу, науково-педагогічним працівникам відшкодувати відповідно до законодавства України;

3) подати звіти галузевих конкурсних комісій про проведення Конкурсу в 10-ти денний строк після його завершення до Інституту модернізації змісту освіти, а також на електронну адресу , за встановленою формою.

  1. Департаменту вищої освіти (Шаров О.І.), Інституту модернізації змісту освіти (Завалевський Ю.І.) підвести підсумки проведення Конкурсу.
  2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Ковтунця В.В.