Новини

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні...
Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Читати всі новини

Протягом останніх років наші кращі студенти-науковці неодноразово ставали переможцями чи призерами різноманітних заходів із студентської наукової роботи. Таким чином, в академії вже є певні традиції участі наших студентів у Всеукраїнських конкурсах і виставках робіт, олімпіадах, конкурсах робіт.

 

Конференції

Українська академія друкарства постійно проводить студентські конференції.

Черговий рік поспіль в Українській академії друкарства на базі кафедри видавничої справи та редагування відбувається конференція з цієї дисципліни, в якій беруть участь кращі студенти-гуманітарії з 12 навчальних закладів України. Від академії брали участь студентки Мудрик А. та Білецька Н., які були нагороджені грамотами за участь.

У травні проводилась щорічна студентська наукова конференція УАД присвячена Дню науки.

15 травня в рамках VIII всеукраїнського фестивалю науки кафедра українознавства, документознавства та інформаційної діяльності провела міжвузівську науково-практичну конференцію з нагоди вшанування 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка, в якій з доповідями виступили Патько Х., Дичка Т., Ревнюк Д., Стефанишин Н., Вдович Я., Хамула Г., Якубовська І., Щербіна Ю. та Прищепа Л.

15-16 травня кафедра економіки підприємства та маркетингу у ВПК та кафедра фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту організували Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Економічна безпека держави та суб’єктів підприємницької діяльності в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення», в якій активну участь взяли студенти і викладачі УАД. 26-28 листопада цими ж кафедрами було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Формування стратегії соціально-економічного розвитку і вдосконалення організації обліку й аудиту підприємницьких структур видавничо-поліграфічної галузі».

27 лютого кафедра технології друкованих видань і паковань провела ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, магістрантів та аспірантів «Квалілогія книги», в якій брали участь студенти Мазан О., Павелко І., Розпутня С., Ковальчук Ю., Кілко І. Ковалишин О., Невмержицька Н., Невмержицька І., Радзівон А., Грузінова І., Буртник О., та аспіранти Коротка В., Пікневич С., Курницька М., Харів М., Шелудько С.

В 14 Міжнародній науково-технічній конференції студентів і аспірантів «Друкарство молоде» брали участь студенти кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій: Курка П., Панахид І., Трач Я., Пахолок О., Лозинський Т., Воловець О., Різничок П. та аспіранти Олійник Р., Білан Н.

18 грудня кафедра фізичного виховання провела студентську конференцію «Мотивація людини до занять фізичним вихованням».

 

Олімпіади

На базі НТУУ «Київський політехнічний інститут» у 2014 році вперше було проведено Всеукраїнську олімпіаду з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва» серед студентів технічних вищих навчальних закладів, в якій взяли участь та посіли призові місця Футрук П. (диплом 1 ступеня), Дзюбій Н. (диплом 2 ступеня) та Цапліна А. ( диплом 3 ступеня), куратором були Воржева О.В. та Предко Л.С.

На базі академії проходила олімпіада з видавничої справи та редагування, в якій брали участь Зіненко О. та Білець О., яка посіла І місце (куратор Зелінська Н.В.).

 

Конкурси робіт

Щороку Українська академія друкарства проводить відкритий конкурсу студентських наукових робіт з поліграфії та видавничої справи «Молодь і поліграфія». В 2014 році в конкурсі взяли участь 9 студентів УАД. За підсумками проведення цього конкурсу були нагороджені дипломами І ступеня студенти Труш Ю., Розпутня С., Радзівон Г., Білецька Н., Маслій Б. (наукові керівники – Кандяк Н.М., Антоник О.В., Котмальова О.Г., Зелінська Н.В., Безпалько І.Р.,) дипломами ІІ ступеня – Лисович М., Булат О., Кобрин У. ( наукові керівники – Ривак П.М., Стадник О.В., Боженко О.М) грамотою – Врублевська М. (науковий керівник Штангрет А.М.).

За підсумками ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка серед студентів ВНЗ негуманітарного профілю студентка Рубцова Л. нагороджена дипломом І ступеня (науковий керівник Левицька М.Я.) та студентка Львівського поліграфічного коледжу УАД Слободяник Н. дипломом ІІІ ступеня.

На конкурсі робіт з видавничої справи та редагування на базі кафедри видавничої справи та редагування УАД студентка Мудрик А. нагороджена дипломом ІІ ступеня, Білецька Н. грамотою за участь (науковий керівник Зелінська Н.В.).

6 наукових робіт студентів академії були представлені у Відкритому міжнародному конкурсі молодіжних проектів Autodesk «Придай форму будущему! – 2014», який проходив у м. Москва (Росія). За підсумками конкурсу проект студента Воєдило А. в номінації «3D-модель виробу» з категорії «Машинобудування і промислове виробництво» посів ІІ місце, роботи студентів Закидальського Б., Радіховського І., Козака Р. та Козара В. відмічені сертифікатами (наукові керівники Комаров С.М., Гончарук О.С.)

У VІІІ Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної галузі перше місце посів Керея В. (науковий керівник Регей І.І.).

5 робіт студентів кафедри книжкової графіки і дизайну друкованої продукції брали участь у 19 Міжнародному студентському конкурсі дизайну пакування «Заводной апельсин – 2014» (Росія, Москва). Роботи Дикого О., Телепко Н., Киричук М. відзначені бронзовими дипломи в номінаціях «Упаковка для харчових продуктів», «Упаковка для кондитерських товарів» та «Упаковка для парфюмерно-косметичних товарів» відповідно. Також відзначені роботи дипломом журналу «Тара і упаковка» (Сокіл М.) та дипломами лауреата конкурсу (Плетень О., Сокіл М.) (керівник студ. проектів ст. викл. Борисенко О.М.).

В Одесі в приміщені галереї «Жёлтые Великаны» в Міжрегіональному Молодіжному АРТ-конкурсі сучасного позитивного мистецтва “Рожевий бульдозер” брали участь студентські роботи (куратори Рожак Б., Малік О.).

24 квітня професійне журі визначило переможців Всеукраїнського студентського конкурсу «Плакатом по витратах», що проходив під егідою Проекту ЄС «Розбудова спроможності Держенергоефективності України» – 3 місце посіла Каторож Я. з роботою «Планета згасає», призи глядацьких симпатій отримали роботи Кушнір Н. та Кристопчук М.-Н. (науковий керівник Борисенко О.М.)

У всеукраїнському фестивалі-конкурсі соціальної реклами «Україна – єдина!» у номінації «Плакат» 3 місце посіла робота студента Журавського І. та роботи Дранчака І. та Пилипей О. відзначені спеціальними відзнаками (керівник Борисенко О.М.)

Іваськевич Н. визнано лауреатом 3 ступеня в номінації «Авторська поезія» Всеукраїнського конкурсу «Сурми звитяги», що відбувся в Жидачеві в рамках 15-го дитячо-юнацького фестивалю мистецтв.

 

Виставки робіт

У січні 2014 року роботи студентів кафедри книжкової графіки і дизайну друкованої продукції брали участь у виставці в м. Вроцлаві (Польща, куратор Стасенко В.В.).

У Міжнародному мистецькому проекті «Графіка малих форм. Міні-простір. Україна. Polska. Беларусь» взяли участь 7 студентів і троє випускників кафедри: Журунова М, Кристопчук М., Худа С., Мончин М., Пляцко М., Кравчук Х., Локатир Б., Головко Д., Морська Ю., Дрімайло М., Оранюк Н., Процишин Ю. (координатор Калічак Ю.Т.).

На виставці рукотворних книг “Арткнига “ в рамках фестивалю дитячої книги “Азбукове Королівство Магів і Янголів”, в жовтні – листопаді 2014 р. в приміщенні музею книги та друкарства України в м. Київ було представлено роботи 13 студентів (координатор Зінченко С.В. ).

На ІV Виставці ілюстрації, графіки та дипломних проектів «Поступ молодих», що відбулася у березні 2014 року у Львові в музеї Олени Кульчицької були розміщені проекти 50-ох студентів-учасників (куратор Куликовець В.З., Майовець А.І.).

В період березень-квітень 2014 року в приміщенні Палацу мистецтв під керівництвом Борисенко О.М. студентами організовано виставки робіт «На сторожі поставлю слово…» присвячені до 200-річчя Т.Г. Шевченка (куратор Борисенко О.М.).

Студентами підготовлено 10 проектів для участі у виставці-конкурсі плакату «Український плакат у Львові-2014», І. Пилипюк нагороджена дипломом (науковий керівник Борисенко О.М.).

В приміщенні музею книги та друкарства в м. Острог на виставці авторської книги «Малі Страсті» Романа Андрійовського брали участь роботи студентів УАД (керівники Приведа П.І., Зінченко С.В.).

В березні в приміщенні УАД було організовано виставку студентських робіт третього курсу до 200-річчя Т.Г.Шевченка та студентську виставку «Офорт» у книгарні М. Шашкевича (керівник Куликовець В.З.).

В декількох містах, таких як Дрогобич, Трускавець (музей ім. М.Біласа), Борислав (краєзнавчий музей сакрального мистецтва «Дрогобиччина») та Свідниця відбулась персональна виставка бакалаврських дипломів Шуста І. та Фразе-Фразенко В. «Небесні покровителі нашого краю» та здійснювався продаж листівок із зображеннями робіт з метою збору коштів для Української армії в АТО.

Стипендії президента України отримали 5 студентів – Радіховський І., Тинський М., Білець О., Кравчук В., Рубцова Л., стипендії ВР – 2 студента (Грузінова І., Стецюк К.).