Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Викладачі Української академії друкарства взяли участь в українсько-по...
У зв'язку із різким збільшенням кількості виявленням випадків захворю...
Читати всі новини
 worker

Бегень

Петро Ігорович

старший викладач, кандидат технічних наук кафедра комп'ютеризованих комплексів поліграфічного та пакувального виробництв

Рада молодих учених Української академії друкарства — це молодіжна організація, яка об’єднує аспірантів, молодих викладачів академії віком до 35 років, докторів наук і докторантів до 40 років включно з метою активізації та координування наукових досліджень на засадах добровільної участі та спільності наукових інтересів.

Метою діяльності Ради молодих учених і спеціалістів Української академії друкарства є сприяння дослідницьким інтересам молодих вчених і спеціалістів у вирішенні наукових проблем. В межах цієї мети Рада виступає з ініціативами в різних питаннях наукового та громадського життя; співпрацює з науковими, студентськими й іншими організаціями; влаштовує лекторії, наукові школи, семінари і конференції; організовує участь молодих вчених у міжнародних, державних і регіональних проектах і програмах та здійснює іншу діяльність в інтересах наукової молоді.

Рада також сприяє налагодженню співпраці з вищими навчальними закладами та науковими установами України; спрямовує свою діяльність на розширення і поглиблення міжнародних контактів.

Положення про РМУС УАД

Склад РМУС 

Контакти Ради

  

У цій формі можна анонімно звернутися до Ради молодих учених та спеціалістів УАД із запитанням, пропозицією, запитом, описом проблемної ситуації чи проханням.

Впродовж лютого–березня 2021 року Рада молодих учених і спеціалістів проводить опитування для поліпшення якості освітнього процесу. Запрошуємо здобувачів третього рівня освіти заповнити форму за посиланням (ОПИТУВАННЯ).