Контакти кафедри ККППВ

Адреса: м. Львів вул. Коцюбинського, 21

8(032) 260-03-43e-mail: www.uad-ppm.at.uafacebook-сторінка

Завідувач кафедри: професор, доктор технічних наук.

Регей Іван Іванович

Новини

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні...
Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Читати всі новини

Міжнародна діяльність кафедри зосереджена на наступних пріоритетних напрямках:

проведення лекцій викладачами у закордонних ВНЗ та стажування у провідних фірмах поліграфічної та пакувальної галузей;

проведення наукових розробок на замовлення провідних закордонних фірм;

участь у міжнародних конференціях та виставках;

написання навчальної літератури для закордонних ВНЗ.

Зокрема, лекції у закордонних навчальних закладах читали: проф. Топольницький П.В. (Лодзька політехніка, Польща), ст.викл. Стеців Б.С. (Вища школа науки, техніки, економіки і культури, Німеччина).

Стажування за кордоном проходили: проф. Регей І.І., проф. Я.І. Чехман, доц. Коломієць А.Б., доц. Петрів І.М. (Німеччина); проф. Топольницький П.В. (Швейцарія), ст. викладач Терницький С.В. (Німеччина).

Науково-дослідні роботи на замовлення фірми поліграфічного машинобудування «Muller-Martini» (Швейцарія) проводили проф. Топольницький П.В., доц. Коломієць А.Б., доц. Книш О.Б. Проф. Топольницький П.В. та доц.. Книш О.Б. проводили науково-дослідні роботи на заводі поліграфічного машинобудування фірми «Kolbus» (Німеччина).

Проректор з НПР, доц. Угрин Я.М. відвідував навчальні заклади Англії, Польщі, Бельгії, Німеччини, Швеції, Болгарії, де виступав із доповідями щодо сучасного стану та перспектив розвитку пакувальної індустрії в Україні

Успішне функціонування навчального процесу можливе лише за умови поєднання теоретичної та практичної підготовок. Саме тому кафедра налагодила хороші ділові стосунки з кавовою фірмою «Галка», Львівським жиркомбінатом, фірмою «Галичфарм»; виробниками картонно-паперової та полімерної тари «УкрПол» (м. Стрий), «Ельграф», «Поліпак» (м. Львів),  «ЛунаПак» (м.Дніпропетровськ), Клубом пакувальників України, «БліцФлекс» (м. Київ), «Памібро» (Ів. Франківська область); виробниками книжково-журнальної та газетної продукції «Високий Замок», «Атлас» та іншими, адміністрація яких сприяє проведенню навчальних занять на виробництві, а також проходженню студентами практики та подальшому працевлаштуванню.

У травні 2011 р. ректором УАД проф. Дурняком Б.В. та генеральним директором фірми «УкрПол» Ковальчуком С. підписано угоду про створення на базі фірми філіалу кафедри, який успішно функціонує із вересня 2011 р.

У листопаді 2012 р. підписано угоду про співпрацю між УАД та підприємством із виробництва паперових мішків «Памібро» (смт. Брошнів-Осада, Ів. Франківська обл.), яка передбачає створення філіалу кафедри на підприємстві для дистанційного навчання студентів. Співпраця у рамках підписаних угод дає можливість викладачам кафедри здійснювати стажування на сучасних підприємствах, направляти туди студентів на практику з подальшим працевлаштуванням.

Кафедра активно залучає провідних фахівців з виробництва до роботи у ДЕК. Зокрема, головами ДЕК працювали (працюють): Нагорнюк С.О. – директор з виробництва заводу м’якої упаковки «БліцФлекс» (м.Київ), Стахів Р.Б. – директор підприємства з випуску картонно-паперової тари «АІР-Поліграф» (м.Прилуки, Чернігівська обл.), Цимбалістий Р.З. – директор підприємства з випуску паперових мішків «Памібро».