Контакти кафедри ККППВ

Адреса: м. Львів вул. Коцюбинського, 21

8(032) 260-03-43e-mail: www.uad-ppm.at.uafacebook-сторінка

Завідувач кафедри: професор, доктор технічних наук.

Регей Іван Іванович

Новини

Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Незважаючи на те, що 26 Book Forum успішно завершився, Українська акад...
Читати всі новини

Основні напрямки наукових досліджень професорсько-викладацького складу кафедри:

  • пошук і дослідження нових та удосконалення відомих механізмів шляхом оптимізації їх характеристик відповідно до цільового призначення;
  • удосконалення та розробка нових способів різання стосів паперу та обрізування книжково-журнальних блоків;
  • удосконалення механізмів друкарських машин і процесу друкарського контакту;
  • дослідження технологічних процесів і створення нових засобів виготовлення картонного паковання з метою покращення показників енергозбереження;
  • удосконалення лазерних пристроїв для запису зображень на формних матеріалах.

Результати наукових досліджень відображені в монографіях, наукових статтях, патентах, отриманих ліцензіях, в доповідях викладачів на різного рівня наукових конференціях, в тому числі – на підприємствах пакувальної галузі. Отримані працівниками кафедри (проф. Полюдов О.М., проф. Топольницький П.В.) оригінальні технічні рішення по безвистійному обрізуванню книжкових блоків завершились продажем ліцензії всесвітньо відомій швейцарській фірмі «Muller Martini».

Вагомий доробок кафедра має в області нових енергоощадних засобів виготовлення розгорток картонних паковань, отримавши у цьому напрямку більше 50 патентів. Демонстрація макета ножичного вирізування картонних розгорток на міжнародних виставках у Москві та Києві викликала зацікавлення спеціалістів галузі.

На кафедрі функціонує аспірантура та докторантура. Під керівництвом провідних працівників кафедри проводять наукові дослідження аспіранти та пошукувачі кафедри. Після завершення докторантури при кафедрі успішно захистили докторські дисертації Топольницький П.В., Регей І.І., Пасіка В.Р.