Контакти кафедри КІМТ

Адреса: вул.Підголоско, 19, ауд. 409, м.Львів, 79020.

8(032) 242-23-68e-mail:http://www.kimt.uad.lviv.ua

Новини

Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Незважаючи на те, що 26 Book Forum успішно завершився, Українська акад...
Читати всі новини

Кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій 

Організатором та першим завідувачем кафедри був доцент Ігор Зіновійович Миклушка, який доклав багато зусиль для становлення та розвитку кафедри. В рамках відряджень до Великобританії, Німеччини та Іспанії делегація, до якої входив І.З.Миклушка, відвідала асоціації видавців, книготорговців, книгорозповсюджувачів, навчальні заклади, які готують спеціалістів для видавничої справи (Школа графічного мистецтва, видавничої справи та музики університету Окфорд Брукс, Лондонський центр підготовки видавцв, Факультет комунікації та засобів масової інформації Ляйпцигського університету). Основна мета візиту – вивчення зарубіжного досвіду діяльності навчальних закладів, організації навчального процесу, ознайомлення з формами та методами навчання студентів видавничих спеціальностей.

1. Назва наукового напряму наукової школи (НШ) – «Інформаційні технології проектування процесів створення друкованих та електронних видань».

2. Дата заснування наукового напряму – 2000 рік.

3. Керівник наукової школи – Сеньківський Всеволод Миколайович. Народився 16 березня 1943 р. У 1969 р. закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Математика, обчислювальна математика». З 1970 по 1986 роки – в

В рамках відряджень до Великобританії, Німеччини та Іспанії делегація, до якої входив І. З. Миклушка, відвідала асоціації видавців, книготорговців, книгорозповсюджувачів, навчальні заклади, які готують спеціалістів для видавничої справи (Школа графічного мистецтва, видавничої справи та музики університету Окфорд Брукс, Лондонський центр підготовки видавцв, Факультет комунікації та засобів масової інформації Ляйпцигського університету). Основна мета візиту – вивчення зарубіжного досвіду діяльності навчальних закладів,

Наукові зацікавлення працівників кафедри електронних видань найрізноманітніші. Вони охоплюють широкий спетр проблем розробки, функціонування та розповсюдження продукції електронного мультимедійного видавництва. Серед основних напрямків наукових досліджень можна виділити наступні:

 • моделювання електронних видань;
 • удосконалення електронного видавництва;
 • мережеві технології;
 • технологія створення електронних видань;
 • проектування універсальних навчальних ресурсів;
 • створення комп’ютерних кириличних шрифтів;
 • проектування інформаційних систем;
 • інформаційна безпека електронних ресурсів;
 • опрацювання відео- та аудіоінформації;
 • WEB-технологія

Викладацький склад кафедри контактує з багатьма підприємствами, організаціями, установами, вищими навчальними закладами західного регіону та України. Найбільш плідна співпраця стосується студентської практики, наукових і практичних семінарів, спільних проектів та інших заходів. Серед партнерів по співпраці можна назвати:

 • підприємства – «Елекс», «Комплекс», «Галтехнодрук», «Інтелліарт»;
 • провайдери – «Уарнет», «Фарлеп»;
 • видавництва – «Видавничий дім «Високий замок», «Свічадо», «Каменяр», «Світ», «Піраміда», «Афіша»;
 • наукові установи

Спеціальність "Комп’ютерні науки"

Студенти здобувають знання, на основі яких можуть створювати програмне забезпечення з використанням методів штучного інтелекту, використовувати хмарні обчислення для збирання, зберігання, пошуку, аналізу і візуалізації великих даних (Big Data), забезпечувати належний рівень безпеки у всіх видах комп’ютерних систем, розробляти веб-додатки баз даних, електронної комерції, корпоративних систем та веб-сервіси обміну інформації.

Основні дисципліни

 • Основи штучного інтелекту
 • Аналіз даних

Організатором та першим завідувачем кафедри був доцент Ігор Зіновійович Миклушка, який доклав багато зусиль для становлення та розвитку кафедри. В рамках відряджень до Великобританії, Німеччини та Іспанії делегація, до якої входив І.З.Миклушка, відвідала асоціації видавців, книготорговців, книгорозповсюджувачів, навчальні заклади, які готують спеціалістів для видавничої справи (Школа графічного мистецтва, видавничої справи та музики університету Окфорд Брукс, Лондонський центр підготовки видавцв, Факультет

Сеньківський, Всеволод Миколаєвич
Сеньківський Всеволод Миколаєвич, завідувач кафедри, професор доктор технічних наук
Огірко, Ігор Васильович
Огірко Ігор Васильович, професор доктор фізико-математичних наук
Тимченко Олександр Володимирович
Тимченко Олександр Володимирович, професор доктор технічних наук
Миклушка Ігор Зіновійович
Миклушка Ігор Зіновійович, декан факультету ВПІТ, доцент кандидат технічних наук
Хамула Орест Григорович
Хамула Орест Григорович, доцент кандидат технічних наук
Сабат Володимир Іванович
Сабат Володимир Іванович, доцент кандидат технічних наук
Піх Ірина Всеволодівна
Піх Ірина Всеволодівна, доцент кандидат технічних наук
Гілета Іван Васильович
Гілета Іван Васильович, доцент кандидат технічних