Контакти кафедри КСГ

Адреса: 79008, м. Львів, вул. Личаківська, 3

8(032)-297-50-62e-mail:http://www.uadgraphicart.lviv.ua https://www.facebook.com/IvanovPrintmakingStudio/

Новини

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні...
Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Читати всі новини

Мистецтво книги, художнє оформлення друкованих видань

Професійні компетенції випускників-магістрів: Художник-графік – продуцент авторських творчих концепцій у галузі книжкової графіки та поліграфії, ілюстратор видань, дослідник мистецтва, викладач вищої школи, конкурентноспроможний на ринку мистецько-творчих, видавничо-поліграфічних та освітніх послуг. Кваліфікація випускників-магістрів: «Художник книги і друкованих видань, графік, ілюстратор, дослідник мистецтва, викладач».

Професійні компетенції випускників-бакалаврів: художник-графік – виконавець творчих  концепцій і мистецько-практичних завдань у галузі книжкової графіки та поліграфії, ілюстратор видань, конкурентноспроможний на ринку мистецько-творчих та видавничо-поліграфічних послуг. Кваліфікація випускників-бакалаврів: «Художник книги і друкованих видань, графік, ілюстратор»

Сфери практичної діяльності випускників: видавництва, поліграфічні підприємства, професійна художня творчість, науково-дослідна діяльність, творчі спілки й об’єднання, вищі навчальні заклади.

 

Станкова графіка

Професійні компетенції випускників-магістрів: художник-графік – продуцент авторських творчих концепцій у галузях вільної та естампної  графіки, дослідник та експонент творів мистецтва, ілюстратор видань, викладач вищої школи, конкурентноспроможний на ринку мистецько-творчих, видавничо-поліграфічних  та освітніх послуг. Кваліфікація випускників-магістрів: «Художник – графік, ілюстратор видань, дослідник мистецтва, викладач»

Професійні компетенції випускників-бакалаврів: художник-графіквиконавець  творчих концепцій і практичних завдань у галузях вільної та естампної графіки, конкурентноспроможний на ринку мистецько-творчих і  видавничо-поліграфічних  послуг. Кваліфікація випускників-бакалаврів: «Художник–графік,  ілюстратор видань».

Сфери практичної діяльності випускників: вільна художня творчість, експонування творів мистецтва, науково-дослідна діяльність, робота у видавництвах, на поліграфічних підприємствах, у творчих спілках і об’єднаннях, вищих навчальних закладах.

 

Консервація та реставрація паперу, видань і творів мистецтва на паперовій основі

Професійні компетенції випускників-магістрів: продуцент інноваційних концепцій і виконавець процесів  консервації та реставрації паперу, рукописних друкованих видань і творів мистецтва на  паперовій основі, дослідник, викладач вищої школи, конкурентноспроможний на ринку реставраційних і мистецько-творчих послуг. Кваліфікація випускників-магістрів: «Реставратор-художник паперу, видань і творів мистецтва на паперовій основі, технолог, дослідник мистецтва, викладач»

Професійні компетенції випускників-бакалаврів: виконавець інноваційних концепцій і практичних завдань у галузях консервації та реставрації паперу, друкованих видань і творів мистецтва на  паперовій основі, конкурентноспроможний на ринку реставраційних  послуг. Кваліфікація випускників-бакалаврів: «Реставратор-художник паперу, видань і творів мистецтва на паперовій основі, технолог»

Сфери практичної діяльності випускників: реставраційна практика, реставраційні центри та майстерні, музеї, художні галереї, наукові та мистецькі бібліотеки, вищі навчальні заклади, мистецько-творча і науково-дослідна діяльність.