Контакти кафедри КСГ

Адреса: 79008, м. Львів, вул. Личаківська, 3

8(032)-297-50-62e-mail:http://www.uadgraphicart.lviv.ua https://www.facebook.com/IvanovPrintmakingStudio/

Новини

Нещодавно у видавництві «Українська академія друкарства» вийшла друком...
Щороку, незадовго до того як зелені дерева зодягнуться у багряно-золот...
З 11 по 18 липня у м. Ейлат (Ізраїль) відбувся міжнародний турнір з ба...
Читати всі новини

Мистецтво книги, художнє оформлення друкованих видань

Професійні компетенції випускників-магістрів: Художник-графік – продуцент авторських творчих концепцій у галузі книжкової графіки та поліграфії, ілюстратор видань, дослідник мистецтва, викладач вищої школи, конкурентноспроможний на ринку мистецько-творчих, видавничо-поліграфічних та освітніх послуг. Кваліфікація випускників-магістрів: «Художник книги і друкованих видань, графік, ілюстратор, дослідник мистецтва, викладач».

Професійні компетенції випускників-бакалаврів: художник-графік – виконавець творчих  концепцій і мистецько-практичних завдань у галузі книжкової графіки та поліграфії, ілюстратор видань, конкурентноспроможний на ринку мистецько-творчих та видавничо-поліграфічних послуг. Кваліфікація випускників-бакалаврів: «Художник книги і друкованих видань, графік, ілюстратор»

Сфери практичної діяльності випускників: видавництва, поліграфічні підприємства, професійна художня творчість, науково-дослідна діяльність, творчі спілки й об’єднання, вищі навчальні заклади.

 

Станкова графіка

Професійні компетенції випускників-магістрів: художник-графік – продуцент авторських творчих концепцій у галузях вільної та естампної  графіки, дослідник та експонент творів мистецтва, ілюстратор видань, викладач вищої школи, конкурентноспроможний на ринку мистецько-творчих, видавничо-поліграфічних  та освітніх послуг. Кваліфікація випускників-магістрів: «Художник – графік, ілюстратор видань, дослідник мистецтва, викладач»

Професійні компетенції випускників-бакалаврів: художник-графіквиконавець  творчих концепцій і практичних завдань у галузях вільної та естампної графіки, конкурентноспроможний на ринку мистецько-творчих і  видавничо-поліграфічних  послуг. Кваліфікація випускників-бакалаврів: «Художник–графік,  ілюстратор видань».

Сфери практичної діяльності випускників: вільна художня творчість, експонування творів мистецтва, науково-дослідна діяльність, робота у видавництвах, на поліграфічних підприємствах, у творчих спілках і об’єднаннях, вищих навчальних закладах.

 

Консервація та реставрація паперу, видань і творів мистецтва на паперовій основі

Професійні компетенції випускників-магістрів: продуцент інноваційних концепцій і виконавець процесів  консервації та реставрації паперу, рукописних друкованих видань і творів мистецтва на  паперовій основі, дослідник, викладач вищої школи, конкурентноспроможний на ринку реставраційних і мистецько-творчих послуг. Кваліфікація випускників-магістрів: «Реставратор-художник паперу, видань і творів мистецтва на паперовій основі, технолог, дослідник мистецтва, викладач»

Професійні компетенції випускників-бакалаврів: виконавець інноваційних концепцій і практичних завдань у галузях консервації та реставрації паперу, друкованих видань і творів мистецтва на  паперовій основі, конкурентноспроможний на ринку реставраційних  послуг. Кваліфікація випускників-бакалаврів: «Реставратор-художник паперу, видань і творів мистецтва на паперовій основі, технолог»

Сфери практичної діяльності випускників: реставраційна практика, реставраційні центри та майстерні, музеї, художні галереї, наукові та мистецькі бібліотеки, вищі навчальні заклади, мистецько-творча і науково-дослідна діяльність.