Контакти кафедри КСГ

Адреса: 79008, м. Львів, вул. Личаківська, 3

8(032)-297-50-62e-mail:http://www.uadgraphicart.lviv.ua https://www.facebook.com/IvanovPrintmakingStudio/

Новини

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні...
Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Читати всі новини

Кафедра книжкової та станкової графіки створена в Українській академії друкарства.   Відкриття кафедри було зумовлене як потребою відродження пріоритетів графічного мистецтва, що успішно формувалися в Українській академії друкарства (до 1994 року –   Українському поліграфічному інституті ім. І.Федорова) впродовж другої половини 20 століття й особливо чітко окреслилися в постмодерністському просторі Львова 1970-х – першої половини 1990-х років у творах її випускників – О. Аксініна, Ю. Чаришнікова, В. Пінігіна, О. Денисенка, С. Іванова, Б. Пікулицького, С. Храпова та ін., так і не менш актуальним завданням утвердження цих пріоритетів у сучасному творчому й навчально-мистецькому процесі.

Кафедра здійснює підготовку митців-графіків, художників книги, реставраторів паперу, рукописних, друкованих видань і творів мистецтва на паперовій основі. Освітні ступені випускників – «магістр» і «бакалавр». Форми навчання  –  денна і  заочна  (бюджетна та  контрактна основи).

 Науково-педагогічна і мистецько-творча діяльність кафедри здійснюється в галузі знань 03 «Культура і мистецтво». Спеціальність підготовки графіків – 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» (спеціалізації: «Мистецтво книги, художнє оформлення друкованих видань»,  «Станкова графіка», «Консервація та реставрація паперу, видань і творів мистецтва на паперовій основі».