Контакти кафедри ПМХ

Адреса: м. Львів, вул. Підголоско,19

8(032)242-23-87e-mail:http://uad-pmc.at.ua

Новини

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні...
Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Читати всі новини
Шибанов Володимир Вікторович

Шибанов Володимир Вікторович

завідувач кафедри

д-р. хім. наук, професор

Керівником кафедри є Шибанов Володимир Вікторович, д-р. хім. наук, професор. Під його керівництвом проводяться роботи щодо синтезу фотоініціаторів з метою одержання фотополімеризаційноздатних матеріалів для виготовлення флексографських форм, отримано вагомі результати щодо створення УФ-фарб, УФ-лаків, УФ-клеїв та інших матеріалів для поліграфічної промисловості.

Кукура Валентина Валентинівна

Кукура Валентина Валентинівна

к.х.н., доцент

Захистила кандидатську дисертацію на тему „Синтез фотохімічно активних водорозчинних сополіамідів”. Викладає дисципліни: хімія, хімія і методи дослідження сировини і матеріалів, фотографічні матеріали та технологію їх виготовлення.

Кукура Юрій Андрійович

Кукура Юрій Андрійович

к.т.н., доцент

Захистив кандидатську дисертацію на тему „Вдосконалення формних процесів трафаретного та офсетного друку”. Викладає дисципліни: матеріали та технології флексографічного друку, проектування та моделювання процесів виготовлення фото - і поліграфічних матеріалів, оптичні та мікроскопічні методи досліджень поверхонь.

Криховець Олександра Василівна

Криховець Олександра Василівна

к.x.н., доцент

Захистила кандидатську дисертацію на тему „Фазові рівноваги і кристалохімічні характеристики твердих розчинів та проміжкових фаз у системах Ag2Se- BIII2Se3- CIVSe2(BIII-Ga, In; CIV- Ge,Sn)”. Викладає дисципліни: хімія, фізико-хімічні методи дослідження полімерів.

Олексій Любомира Миколаївна

Олексій Любомира Миколаївна

к.т.н., доцент

Захистила кандидатську дисертацію на тему „Иследование и разработка технологического процесса изготовлении ФПФ с водной очисткой пробелов и регенирацией отработаних материалов”. Викладає дисципліни: видавничо-поліграфічні матеріали, технологія та устаткування виготовлення паперу, матеріалознавство

Оліфіренко Ірина Василівна

Оліфіренко Ірина Василівна

к.х.н., доцент

Захистила кандидатську дисертацію на тему „Спектральные характеристики и электроннодонорные свойства ароматических соединений с диэлементными связями Э-Э (Э=S, Se,Te)”. Викладає дисципліни: фізика і хімія полімерів, новітні матеріали і технології, сучасні методи дослідження полімерів

Репета Вячеслав Богданович

Репета Вячеслав Богданович

к.т.н., доцент

Захистив кандидатську дисертацію на тему „Удосконалення технології УФ-лакування відбитків офсетного друку”. Викладає дисципліни: видавничо-поліграфічні матеріали, експертиза видавничо-поліграфічних матеріалів, матеріали цифрового друку, пошук науково-технічної і патентної інформації.

Романюк Олександра Петрівна

Романюк Олександра Петрівна

к.х.н., доцент

Захистила кандидатську дисертацію на тему „Кінетика фотоініційованої полімеризації в полімерних матрицях термоеластопластів”. Викладає дисципліни: хімія, основи технології виробництва та переробки полімерів

Слободяник Валентина Григорівна

Слободяник Валентина Григорівна

к.т.н., ст. викладач

Захистила кандидатську дисертацію на тему „Удосконалення технології та пристрою для вимивання фотополімерних флексографічних доукарських форм". Веде лабораторні заняття з дисципліни: видавничо-поліграфічні матеріали.

Таран Тамара Василівна

Таран Тамара Василівна

к.т.н., доцент

Захистила кандидатську дисертацію на тему „Совершенствование процесса химического меднения в технологии изготовления форм высокой и трафаретной печати”. Викладає дисципліни: хімія, електрохімія, основи наукових досліджень.

Токарчик Зіновія Григорівна

Токарчик Зіновія Григорівна

к.т.н., доцент

Захистила кандидатську дисертацію на тему „Создание и оптимализация олигоэфиракрилатных фотополимеризующихся материалов для ускоренной технологии изготовления печатных форм”. Викладає дисципліни: видавничо-поліграфічні матеріали, технологія та устаткування виготовлення паковальних матеріалів, допоміжні видавничо-поліграфічні матеріали, брошуровально-палітурні матеріали.