Контакти факультету

Адреса: 79020, Львів, вул. Підвальна, 17 к. 30

8(032)235-75-51 e-mail: http://dn.uad.edu.ua/

Новини

Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Незважаючи на те, що 26 Book Forum успішно завершився, Українська акад...
Читати всі новини

Мабуть, багатьом нашим випускникам треба звикати до умов і правил світового ринку праці, коли люди у пошуках достойної роботи можуть по декілька разів за життя змінювати місце проживання і напрям діяльності. До нас звертаються керівники багатьох підприємств з усієї України, запрошуючи на роботу випускників, пропонуючи хороші умови, житло і зарплату. Поліграфічна галузь в Україні бурхливо розвивається. Відкриваються потужні підприємства, оснащені найновішим обладнанням, здатні не лише задовольняти внутрішні потреби країни, а й конкурувати на світовому ринку. Досить згадати, наприклад, київське підприємство «Бліц Інформ», де серед п’ятиста його працівників багато наших випускників і теперішніх студентів-заочників. І таких підприємств в Україні стає щораз більше.

Диплом академії дійсний у багатьох країнах світу. Багато наших випускників легально працює у типографіях Португалії, Іспанії, Німеччини та інших країн. Великий попит на наших випускників на поліграфічних підприємствах Польщі, Чехії, Прибалтійських країн та ін.

Світовий ринок «відгукується» на насиченість нашого міста професійно підготовленими кадрами. У Львові діє декілька сотень поліграфічних підприємств, серед яких є й такі, що належать до найвищого класу, і їхня кількість зростатиме.

Значно розширилося й класичне наповнення поняття «поліграфії і видавничої сфери». Тепер воно доповнене опрацюванням цифрових зображень, електронними виданнями, Інтернетом, цифровим відео і т. д., тобто практично пов’язане з усіма засобами мас-медіа. Отже, тут теж можна знайти застосування знанням, здобутим в нашій академії.

Треба також відзначити, що, окрім спеціальностей лише «полігра­фіч­ного» про­філю, на факультеті достойно представлені й суміжні напрямки: економічний, торговельний, журналістики, образотворчого мистецтва, які з друкарством мають опосередкований зв’язок, а отримані знання дозволяють працевлаштуватися у багатьох інших галузях.