Контакти факультету

Адреса: 79020, Львів, вул. Підвальна, 17 к. 30

8(032)235-75-51 e-mail: http://uad.edu.ua/

Новини

Щороку, незадовго до того як зелені дерева зодягнуться у багряно-золот...
З 11 по 18 липня у м. Ейлат (Ізраїль) відбувся міжнародний турнір з ба...
10.07 в Українській академії друкарства  відбулася урочиста церемонія...
Читати всі новини

Напрями «Автома­тизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та «Інженерна механіка».

Технічне, інженерне обслуговування галузі забезпечують фахівці з напрямів підготовки «Автома­тизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та «Інженерна механіка».  Це важливий вид виробничої діяльності з відчутним дефіцитом фахівців високого рівня. Тому для цих напрямів виділяється найбільша, практично не обмежена кількість місць держзамовлення для вступу на перший курс на основі ЗНО і на третій курс без ЗНО для молодших спеціалістів зі спеціальностями механічного, радіоелектронного, електричного та ін. профілів..

Нажаль, багато вступників часто не розуміють суттєвих переваг роботи і працевлаштування за цими спеціальностями або не вірять у спроможність оволодіти знаннями, необхідними для інженерної діяльності і обминають цю сферу виробничої діяльності.

Що можна їм відповісти? – Не святі горшки ліплять! – Відкиньте усі сумніви!

Методика навчання в академії передбачає, що потрібні знання і навики доступні кожному, хто проявляє належний рівень прагнення і старань. З часом у вас виробиться інтерес, появиться смак, а з цим і любов до професії та задоволення від праці. Бо лише ставлячи перед собою високі цілі, можна досягти справжніх успіхів!

 

Спеціальність «Комп’ютерні технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв».

Отже, вже в самій цій назві закладено досить широкий діапазон можливостей для працевлаштування, це може бути робота у сфері наладки і експлуатації комп’ютерних систем, діяльність у сфері системотехніки і програмування, і звичайно, видавнича справа та технології друку.

Місць держзамовлення тут також достатньо для зарахування як на основі ЗНО, так і для молодших спеціалістів з дипломами про закінчення коледжів за суміжними спеціальностями, яких приймаємо на третій курс без ЗНО.

До речі, велике число різних коледжів, відкрили у себе суміжну для поліграфічного профілю спеціальність «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації», що також очевидно свідчить про її високу популярність. Запрошуємо на навчання випускників цих навчальних закладів: Черкаського художньо-технічного коледжу, Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, Чернівецького індустріального коледжу, Запорізького гідроенергетичного коледжу, Київського промислово-економічного коледжу НАУ, Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Технічного коледжу Тернопільського державного технічного університету, Торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету, Київського вищого професійного поліграфічного училища, Вінницького коледжу будівництва і архітектури, Львівського поліграфічного коледжу Української академії друкарства, Оптико-механічного коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Чорноморського державного університету імені Петра Могили та ін.

 

Напрям «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»,

Мистецтво художнього оформлення видавничої продукції досить оригінальне, цікаве і самобутнє. Підготовка фахівців цієї справи традиційно користується високою популярністю у випускників шкіл і багатьох коледжів з усієї України.

 

Галузь знань «Економіка і підприємництво»

Ця галузь представлена на факультеті напрямами «Товарознавство і комерційна діяльність», «Економіка підприємства» та «Облік і аудит». Викликає особливе зацікавлення багатьох наших вступників, бо одержані після закінчення навчання дипломи чинні не тільки для поліграфії, а й для будь якої іншої галузі суспільного виробництва.

Відповідно й до академії на третій курс без ЗНО приймають усіх, хто має диплом молодшого спеціаліста з будь якої з спеціальностей з цієї галузі знань. На ці спеціальності поступає багато випускників шкіл, особливо дівчат, які знаходять роботу в банках, офісах, на малих підприємствах. У вільноринковому суспільстві економічна освіта є елементом культури, що дає змогу розвивати свій бізнес

 

Напрям «Видавнича справа і редагування»,

Користується особливо великою популярністю, як у випускників середніх шкіл, так і у молодших спеціалістів з багатьох коледжів України даного профілю. Тут готують журналістів і редакторів для засобів масової інформації: видавництв, радіо і телебачення і т. д.

Отже, будь-який з напрямів і професій в нашій галузі вимагає глибоких і ґрунтовних знань, високої особистої культури. Та, мабуть, тільки такій надзвичайно цікавій і важливій справі й справді варто присвятити усе своє життя.