Контакти факультету

Адреса: 79020, Львів, вул. Підвальна, 17 к. 30

8(032)235-75-51 e-mail: http://dn.uad.edu.ua/

Новини

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні...
Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Читати всі новини

Робота в галузі друкарства належить до найпотрібніших, найпрестижніших і високооплачуваних у сучасному суспільстві. Адже надруковані речі оточують нас завжди, скрізь і всюди. Починаючи від бланка свідоцтва про народження і першої дитячої книжки, це також: журнали і газети, гроші і документи, рекламні банери і зображення на виробах і т. д.

Левову частку друкарської продукції складають пакувальні та рекламні засоби, що застосовуються у харчовій та інших галузях промисловості. Адже всі ці паперові і пластикові коробки і пакети для фасування продукції формуються на поліграфічних підприємствах.

До поліграфічної сфери належить також широкий клас комп’ютерних принтерів, обсяг застосування яких практично безмежний. До речі, зараз тут відбувається дуже цікавий, майже фантастичний прорив – з’явилися 3D-принтери – пристрої для пошарового створення фізичного об’єкта за цифровою 3D-моделлю. Так можна нарощувати навіть елементи біологічних органів.

Революційні зміни відбуваються й у сфері до друкарської підготовки інформації. На часі – крос-медіа технології, дія яких багатопланова, тобто її можна подати не тільки через друк, а паралельно ще й на інших носіях: веб-серверах, мобільним зв’язком, в соціальних мережах, відео і телебаченні. Таким чином, повстає новітній метод масової комунікації, який також належить до сфери прикладання наших випускників.

Отже, друкарська і видавнича справа охоплює широкий масив мас-медіа, активно співпрацює з усіма галузями людської діяльності, перспективна і динамічна в розвитку. Підприємства галузі – успішні новітні інформаційні комплекси, працювати в яких і цікаво, і матеріально привабливо. Вони наповнені сучасною вітчизняною і зарубіжною технікою, яка постійно оновлюється, а їх кількість, не дивлячись на кризові явища, постійно зростає.