Контакти факультету

Адреса: 79020, Львів, вул. Підвальна, 17 к. 30

8(032)235-75-51 e-mail: http://dn.uad.edu.ua/

Новини

Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Незважаючи на те, що 26 Book Forum успішно завершився, Українська акад...
Читати всі новини

Барановський
Ігор Васильович

Декан заочного факультету, доцент
кандидат технічних наук

 

Заочний факультет УАД заснований у 1957 р. Його унікальність в тому, що лише тут в нашій країні готують спеціалістів найвищої кваліфікації для видавничої і поліграфічної справи без відриву від виробництва. Навчальний процес ґрунтується на застосуванні новітніх засобів і технологій дистанційної освіти за безпосередньої участі студента у виробництві, що додатково мотивує його інтерес до засвоєння і реалізації одержаних знань на робочому місці.

Після закінчення навчання випускники факультету одержують пластикові дипломи та додатки до них європейського зразка, такі ж, як для стаціонарної форми навчання.

При вступі на навчання немає обмежень щодо віку, трудового стажу чи місця роботи. Отже, цьогорічні випускники шкіл і коледжів – повноцінні учасники вступної кампанії. Найвищі шанси поступити до академії матимуть ті, хто при подачі заяв заявить для неї перший пріоритет.

Абітурієнти з дипломами молодших спеціалістів за результатами вступних випробувань зараховуються відразу на 3 курс.

Термін навчання на бакалавра – 5 років, спеціаліста – 1 рік, магістра 1-1.5 роки, в залежності від спеціальності.

 

Про місто і традиції львівського друкарства

 

Є певна символічність у тому, що академія і наш факультет функціонує у Львові – місті, де понад 430 років тому вперше в нашій історії вийшли тисячними тиражами український «Буквар» та «Апостол». Як ніде інде, тут збережена гармонія унікального середньовічного архітектурного ансамблю ще з тих часів, коли його кам’яними вулицями ходили засновники українського книгодрукування Степан Дропан та відновитель Іван Федорович Москвитин (Іван Федорович). Рідним вважав наше місто й видатний український вчений Юрій Дрогобич (Котермак) — «Магістр Георгіус із Львова із Русі», як іменував себе родоначальник нашої видавничої справи, перший український автор друкованої книги, яку видали в Римі у 1483 році. Весь світ визнає Юрія Дрогобича як активного діяча Відродження – епохи, яка подарувала людству Леонардо да Вінчі. Його двічі обирали ректором Болонського університету, а у Краківському університеті він викладав астрономію, де серед його учнів був Микола Копернік.

Шануйте наше місто. Пам’ятайте і гордіться його визначними людьми. Їх дух вічний і животворящий для видавничо-поліграфічної справи і рушить вперед історію світової цивілізації

Отож, тільки тут, у древньому Львові – місті відомих друкарів і видавців, де як найдорожчий скарб бережуть рідну мову, можна по справжньому навчитися розуміти і шанувати культуру, духовність, історичну та національну пам’ять. Оволодівати таємницями великого мистецтва книгодрукування на заочному факультеті УАД.