Новини

10 січня навчально-викладацький та трудовий колектив Української акаде...
  26 грудня у спортивно комплексі ЛНУВМ та БТ ім. Гжицького відбувся...
17 листопада 2018 року відбувся обласний етап ІХ Міжнародного мовно-лі...
Читати всі новини

Новини

10 січня навчально-викладацький та трудовий колектив Української академії друкарства зібрався в актовому залі академії, щоб у дружному колі провести старий рік та щирою гучною колядою привітати новонародженого Ісуса. 

Гостей свята розважали талановиті актори студентського театру УАД, які зробили майстерно виконану та емоційну постановку п’єси Михайла Старицького «По-модньому». Після вистави глядачі могли насолодитися чарівними голосами вокалісток академії, які неодноразово ставала лауреатами вокальних конкурсів України.

Продовження свята відбулося у головному корпусі УАД, де під звуки лункої коляди гості змогли поспілкуватися та поділитися святковим настроєм із колегами за щедрим новорічним столом. Ректор Української академії друкарства Богдан Дурняк сердечно привітав своїх колег із Різдвяними святами та побажав їм плідної роботи на науковій ниві та щастя у Новому Році, після чого за давньою українською традицією засіяв усіх житом та пшеницею.

Під час святкування, великий та дружній колектив Української академії друкарства пригадав українські колядки, щедрівки та віншування, вшанувавши давні звичаї та традиції нашого народу.

Ректорат,

17 листопада 2018 року відбувся обласний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації.

За підсумками конкурсу диплом ІІ ступеня серед спеціальностей гуманітарного профілю виборола студентка Української академії друкарства Мар’яна Бекало, що навчається на другому курсі факультету медіакомунікацій та підприємництва за спеціальністю «Журналістика».

Щиро вітаємо Мар’яну та бажаємо перемоги у фінальному

 

26 грудня у спортивно комплексі ЛНУВМ та БТ ім. Гжицького відбувся Кубок ректора УАД зі спортивної аеробіки, у якому взяли участь кращі команди Української академії друкарства, ЛНУ «Львівської політехніки» та ЛНУВМ та БТ ім. Гжицького.
 Студенти ЗВО змагалися у номінаціях: «Змішані пари», «Індивідуальні виступи», «Фанк-аеробіка», «Спортивна аеробіка», «Степ-аеробіка», «Аеро-денс» та «Танцювальна аеробіка». Продемонструвавши свою фізичну підготовку та майстерність виконання кожен

18 грудня студенти Української академії друкарства мали унікальну можливість безпосередньо поспілкуватися із менеджером з комунікацій ВП Київського Центру Розвитку місцевого самоврядування, відомим журналістом та телеведучим програми «Уполі азарту» на каналі «Правда Тут».

Телеведучий поділився із студентами секретами успішної комунікації та  ознайомив з основними нюансами створення брендінгу. Звичною лекцією виступ не обмежився, щоб ближче поспілкуватися із студентами та дізнатися про