Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
29 жовтня 2021 року в нашій Академії за ініціативи кафедри ПР та журна...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

9 листопада в Україні щорічно святкуємо День української писемності та мови, що встановлений на честь Нестора літописця. Цього дня щорічно відбувається Всеукраїнський радіодиктант національної єдности, який цього року написав та прочитав випускник нашого закладу відомий письменник, перекладач та есеїст Юрій Андрухович. Цього ж дня стартує відбірковий етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

10 листопада відбулися відбіркові етапи конкурсів з української мови, які уже традиційно проводять кафедра медіакомунікацій та кафедра ПР та журналістики, а також викладачі кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи. Цьогорічні конкурси відбулися в дистанційному форматі, зважаючи на карантинні обмеження.

Філологічне журі, яке очолили доцентка кафедри медіакомунікацій Оксана Левицька та доцентка кафедри ПР та журналістики Ірина Капраль, визначило переможців конкурсів.

У відбірковому етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика призові місця посіли:

І місце  Софія-Віра Коновал («Журналістика», ІІ курс);

ІІ місце — Марія Дубина («Журналістика», ІІІ курс), Катерина Бадьора («Журналістика», ІІ курс);

ІІІ місце — Єлизавета Видриган, Заніздра Єлизавета («Дизайн», І курс), Іван Легкун («Журналістика», ІV курс), Іванка Матвійчук («Інформаційна бібліотечна та архівна справа», І курс).

 

У відбірковому етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (гуманітарний профіль) переможцями стали:

І місце — Христина Лончина («Журналістика», ІІ курс);

ІІ місце — Єлизавета Білан («Журналістика», І курс);

ІІІ місце — Єлизавета Видриган («Дизайн», І курс).

 

Студенти-переможці візьмуть участь в обласному етапі змагань, представляючи Українську академію друкарства. У попередні роки студенти академії неодноразово здобували призові місця на обласних етапах обох міжнародних мовних конкурсів. Бажаємо цьогорічним учасникам натхнення й успіхів!

 

В Українській академії друкарства визначили найкращих знавців української мови
В Українській академії друкарства визначили найкращих знавців української мови