Вельмишановні викладачі, працівники та студенти

Української академії друкарства!

Сердечно вітаю Вас із Великодніми святами!

 

Щороку із приходом весни усі наші помисли прямують до цього Великого Свята. Воно наповнює домівки світлом, радістю і теплом, а серця усіх християн - вірою, надією та любов'ю. Сила цих Божественних почуттів допомагає українцям залишатись вірними Богові, безкорисливо любити свій край і свого ближнього, долати усі гріхи і спокуси, духовно та інтелектуально вдосконалюватись, плекати у своїх серцях добро і милосердя.  

Образ Воскреслого Христа допомагає сучасній людині плекати високі морально-духовні принципи, свої професійні знання спрямовувати на добрі та шляхетні справи. Колектив нашої академії  докладає усіх зусиль, щоби молодь, здобуваючи високі фахові знання, не забувала про потреби своєї душі, обирала шлях Світла, Добра, Любові й Милосердя, свій хист і талант присвячувала Богові, державі та українській книзі.

У нинішніх непростих умовах Празник Христового Воскресіння має стати для нас нагодою, щоб відшукати найкраще у наших серцях і поділитися цим з ближніми усіма доступними сучасними медіакомунікаційними засобами, які допоможуть нам в умовах сьогодення єднатися духовно.

Шановні колеги та дорогі студенти! З нагоди Великодніх свят щиро бажаю Вам миру, щастя та міцного здоров’я! Хай багаті Великодні кошики та смачна Паска будуть спожиті  в атмосфері родинного тепла та затишку, в любові та злагоді! Хай у Ваших серцях утверджується віра у перемогу  життя над смертю і пандемією, хай розквітає надія на Божу опіку і Божу ласку, яка зробить Вас сильнішими, щоби подолати усі труднощі теперішнього часу і з духовною радістю прямувати до Воскреслого Христа!

 

 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Ректор УАД                                                            Богдан Дурняк