Новини

У Львівському  палаці мистецтв відбулось урочисте відкриття експозиції...
Під час засідання вченої ради УАД відбувся звіт ректора за 2021 рік, т...
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДРУКАРСТВА     НАКАЗ   " 10 " грудня 20 21...
Читати всі новини

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Вельмишановні професори, викладачі, працівники та студенти Української академії друкарства та  Львівського поліграфічного фахового коледжу УАД!

Сердечно вітаю Вас із Новим  роком та Різдвом Христовим!

   2021 рік минає у досить складних і тривожних для нашої держави обставинах та особливо гостро підкреслює визначальні для нашого суспільства пріоритети, серед яких насамперед єдність нації, відстоювання територіальної цілісності, протидія зовнішній агресії та переспектива євроінтеграції.

   Продовжувалася боротьба із пандемією коронавірусу, яка визначила необхідність вдосконалення форм і методів організації освітнього процесу та особливості роботи науково-педагогічних працівників. Наша академія гідно пройшла цей непростий рік і з надією дивиться у майбутнє.

   Колектив нашого навчального закладу збагатився науковими кадрами, докторами та кандидатами наук, докторами філософії, доцентами та професорами. Відкрилися нові можливості для талановитої молоді, засвідчивши високий рівень підготовки висококваліфікованих фахівців. Підписано нові угоди про співпрацю з провідними університетами України та зарубіжжя, сучасними поліграфічними підприємствами та видавництвами,  зреалізовано наукові проєкти, в тому числі за ініціативи студентства, що дало поштовх у впровадженні інноваційних технологій в освітньому процесі.

  Академія успішно продовжує навчання студентів за програмами подвійного та спільного дипломів та програмою Еразмус+ в провідних університетах Європи. Створена та функціонує система внутрішньої оцінки якості знань.  Ми успішно пройшли акредитацію за освітніми програмами освітнього рівня «бакалавр» та «магістр». Активно запроваджувалась неформальна та дуальна форма освіти на основі студентоцентрованого підходу в організації навчального процесу. З метою покращення фізичної підготовки студентів уведено в експлуатацію новий спортивний комплекс. Відремонтовано та оснащено сучасним обладнанням приміщення низки кафедр академії та навчально-виробничих лабораторій.

   У переддень Різдвяно-новорічних свят сердечно зичу нашій Україні  миру і процвітання, Вам і Вашим родинам,  вельмишановні колеги та дорогі наші студенти, –  бажаю, щоб тепло родинних домівок зігрівало Ваші душі, а світло різдвяної зірки вказувало шлях до добра, миру та злагоди! 

 

Христос рождається! Славімо Його!

Ректор  Богдан ДУРНЯК