Новини

З глибоким сумом сповіщаємо, що 16 січня цього року на 91 році пішов і...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

Вельмишановні професори, викладачі, працівники та студенти Української академії друкарства та  Львівського поліграфічного фахового коледжу УАД!

Сердечно вітаю Вас із Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

2020 рік, який минає, поставив перед людством нові виклики і вже зайняв своє особливе місце в історії: необхідність глобального вирішення екологічних проблем, боротьба із пандемією коронавірусу і в цьому контексті необхідність переходу на нові форми організації освітнього процесу та роботи науково-педагогічних працівників. Перед академією і надалі стоїть важливе завдання готувати висококваліфікованих фахівців, які формують інформаційний соціально-культурний простір України.

Наша академія гідно пройшла цей непростий рік і з надією дивиться у майбутнє.

Колектив нашого навчального закладу збагатився науковими кадрами, докторами та кандидатами наук, доцентами та професорами. Наш ЗВО відкрив нові можливості для талановитої молоді, засвідчивши свій високий рівень підготовки висококваліфікованих фахівців. Підписано нові угоди про співпрацю з провідними університетами України та зарубіжжя, сучасними поліграфічними підприємствами та видавництвами. В році що минає зреалізовано сучасні проекти за ініціативи студентства, що дало поштовх у впровадженні інноваційних технологій в освітньому процесі академії. 

Академія успішно продовжує навчання студентів за програмами подвійного та спільного дипломів та програмою Еразмус+, в провідних університетах Європи. Створена і успішно функціонує система внутрішньої оцінки якості знань.  Ми успішно пройшли акредитацію за освітніми програмами освітнього рівня «Бакалавр», та «магістр». Активно запроваджувалась неформальна форма освіти. З метою покращення фізичної підготовки студентів введено в експлуатацію новий спортивний комплекс. Відремонтовано та оснащено сучасним обладнанням приміщення для низки кафедр академії та навчально-виробничих лабораторій. На вимогу сьогодення колектив академії успішно перейшов на дистанційну форму навчання.

У переддень Різдвяно-новорічних свят сердечно зичу нашій Україні – миру і процвітання; Вам і Вашим родинам,  вельмишановні колеги та дорогі наші студенти, –  різдвяної радості, міцного здоров’я, успіхів та благополуччя.

Бажаю Вам, щоб у Новому році здійснювались Ваші мрії,

Новонароджений Ісус благословив на добрі справи,

а Вифлеємська зоря яскраво освітлювала Ваш життєвий шлях!

 

Ректор                 Богдан Дурняк