Новини

15 листопада Українська академія друкарства відсвяткувала 100-річчя...
13 листопада в Українській академії друкарства відбулася зустріч із сп...
6 листопада у стінах Львівського палацу мистецтв відбулося урочисте ві...
Читати всі новини

13 вересня до Української академії друкарства завітав відомий літературознавець, критик, директор видавництва «Смолоскип» та доцент кафедри літературознавства  «Києво-Могилянської Академії» —  Ростислав Семків, який презентував свою нову книгу «Як читати класиків».

Ще у 2016 році завдяки видавництву «Pabulum» світ побачив чергове видання Ростислава Андрійовича «Як писали класики», яке ознаменувало початок серії видань із допомогою яких читачі можуть відкрити для себе мистецтво письменства та краще зрозуміти твори відомих митців світової літератури.

На зустрічі зі студентами та викладачами УАД автор розповів про своє нове видання «Як читати класиків», метою якого стало навчити читача краще розуміти книги, вловлювати неочевидні сенси і зв’язки між текстами, отримувати задоволення від складного письма та виробляти власні стратегії читання.

Наприкінці зустрічі слухачі змогли поспілкуватися з письменником, поставити йому запитання щодо  творчості та літературних уподобань, а також дізнатися про складнощі процесу написання творів.

«Як читати класиків»
«Як читати класиків»
«Як читати класиків»
«Як читати класиків»
«Як читати класиків»
«Як читати класиків»
«Як читати класиків»
«Як читати класиків»