Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
29 жовтня 2021 року в нашій Академії за ініціативи кафедри ПР та журна...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

Щороку Українська академія друкарства розширює та підвищує ефективність своєї міжнародної співпраці.

З 13 по 16 березня цього року відбулася офіційна зустріч делегації УАД на чолі з ректором та проректором з НПР із деканом факультету «Педагогіки та мистецтва» університету ім. Ад. Міцкевича (Польща, м. Каліш) Петром Лущикевічем, метою якої було обговорення питань щодо підготовки фахівців за програмою подвійного диплому для спеціальностей «Графічний дизайн» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

На першому етапі цієї співпраці було домовлено про створення інтегрованих навчальних планів для ОКР «Бакалавр та ОКР «Магістр», для українських та польських студентів.

Обговорювалися також питання про участь українських та польських викладачів і студентів у спільних наукових та педагогічних проектах, які б фінансувались з різних європейських та урядових джерел. Було домовлено про обмін професорів для читання лекцій, підготовку спільних навчально-методичних праць, участь студентів та викладачів у спільних наукових конференціях.

В  Інституті європейської культури Познанського університету ім. Ад. Міцкевича (Польща, м. Ґнєзно), де навчаються студенти УАД за програмою подвійного диплому за спеціальністю «Журналістика», з директором інституту Петром Морзевічем були обговорені подальші умови співпраці та шляхи розвитку міжнародної інтеграції між польськими та українськими студентами, було з вдячністю відзначено вклад польських колег в організацію виставки «Графіка малих форм та екслібрису» на якій були представлені роботи студентів та викладачів кафедри Книжкової та станкової графіки УАД під керівництвом українського графіка і живописця, доцента кафедри Книжкової та станкової графіки УАД Іванова Сергія Ілліча, в навчальних закладах та культурних осередках Польщі.

У виставковому залі
У виставковому залі
В фотомайстерні
В фотомайстерні
В майстерні живопису
В майстерні живопису
Після завершення переговорів
Після завершення переговорів
В графічній майстерні
В графічній майстерні
Під час переговорів
Під час переговорів