Новини

Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Незважаючи на те, що 26 Book Forum успішно завершився, Українська акад...
Читати всі новини

Учора в стінах Української академії друкарства відбулася Вчена рада за участі ректора Дурняка Б.В. Розпочалася Вчена рада приємними подіями - вручення дипломів доктора та кандидатів наук. 12 грудня 2017 року три дисертаційні роботи (1 докторська та 2 кандидатські) були успішно затверджені колегією МОН. Диплом доктора наук було вручено Базилюку Володимиру Богдановичу, який захистив дисертацію за спеціальністю "Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка" та здобув науковий ступінь доктора економічних наук. Науковий консультант дисертаційної роботи - Палига Євген Миколайович. Вручено диплом Пасиці Надії Ярославівній за захист дисертації за спеціальністю "Інформаційні технології" та здобула науковий ступінь кандидата технічних наук. Науковий консультант - Сікора Любомир Степанович.

З особливою приємністю було вручено диплом кандидата технічних наук Майбі Тарасу Мироновичу, який захистив дисертацію за спеціальністю "Інформаційна технології" та здобув науковий ступінь кандидата технічних наук. Вже як 7 років Тарас Миронович веде успішну співпрацю з Українською академією друкарства. Завдяки постійній підтримці академія проводить цікаві для студентів заходи: Міс УАД, Кубок ректора та ін. Наступним напрямком для співпраці буде створення фахового видання Української академії друкарства. Після Вченої ради, Тарас Миронович охоче поділився з нами планами на майбутнє.

 - Як розпочиналася Ваша співпраця з УАД?

Усе розпочалося з конкурсу краси Міс УАД. Мене дуже зацікавила ідея такого заходу, тому я не міг не підтримати її.

- Які напрямки співпраці Ви плануєте з Українською академією друкарства?

Ми з Богданом Васильовичем обговорювали ідею створення Медіатеки. Це має бути місце, де кожний студент зможе і відпочити, і попрацювати, і  отримати доступ до сучасних інформаційних ресурсів. Я хочу, щоб Медіатека була створена відповідно до побажань студентів на сучасному світовому і європейському рівні.

 - А як щодо створення нового спеціалізованого поліграфічного видання в УАД?

Це теж є одним з напрямків співпраці. Єдине чого б мені хотілося - це те, щоб саме цей журнал був цікавий  і студентам, в іншому випадку його не має сенсу реанімувати. Прогресом має рухати молодь. Наше діло - фінансування, діло молоді - розвиток.