Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
29 жовтня 2021 року в нашій Академії за ініціативи кафедри ПР та журна...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

22 листопада в Українській академії друкарства відбулася зустріч із директором Інституту проблем штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України і Національної академії наук України, членом-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки, професором Анатолієм Шевченком.

На зустрічі із студентами професор Анатолій Шевченко розповів про інститут фундаментально-теоретичних та прикладних досліджень в галузі штучного інтелекту, який розміщений у Києві. Також слухачі дізналися про унікальні розробки робототехнічних систем і комп'ютерів нової генерації, впровадження елементів штучного інтелекту при створенні інтелектуальних роботів та впровадження сучасних комп'ютерних технологій до медико-біологічних досліджень, сфери освіти та психофізіологічних досліджень інтелектуальної діяльності людини.

Після бесіди із студентами відбулася дружня зустріч між директором Інституту проблем штучного інтелекту, професором НАН України Анатолієм Шевченком та ректором Української академії друкарства, професором Богданом Дурняком, під час якої була укладена домовленість про подальшу співпрацю обох вищих навчальних закладів. Завдяки домовленості студенти академії зможуть проходити практику в Інституті проблем штучного інтелекту, вивчаючи провідні комп’ютерні розробки. Також планується створення спільних наукових розробок та проектів за участі викладачів обох вишів.

 Зустріч із директором Інституту проблем штучного  інтелекту НАН УкраїниЗустріч із директором Інституту проблем штучного  інтелекту НАН України