Новини

Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Незважаючи на те, що 26 Book Forum успішно завершився, Українська акад...
Читати всі новини

Повідомляємо, що 27-28 вересня 2017 року Міністерство освіти і науки України разом з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Науковим парком «Київський національний університет імені Тараса Шевченка» провело Всеукраїнський фестиваль інновацій.

У рамках Фестивалю відбулись конференція «Проблеми нормативно- правового забезпечення інноваційної діяльності та шляхи їх вирішення»; V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів з проблем інтелектуальної власності; конкурси соціальних стартапів та проектів, спрямованих на досягнення економічного ефекту від їх впровадження.
Учасники мали змогу представити свої розробки на demo-майданчику, де також можна було ознайомитись з переможцями попереднього фестивалю, поспілкуватись з представниками венчурних компаній тощо.
Переможці конкурсу отримали цінні призи від спонсорів, менторську допомогу у розвитку та становленні своїх проектів, можливість представити розробки на Міжнародному форумі «Innovation Market» (21-24 листопада).
Міністерство планує у травні 2018 року проведення наступного Всеукраїнського фестивалю інновацій, в якому зможуть взяти участь, як студенти і викладачі вищих навчальних закладів, так і представники інших навчальних установ та наукових організацій державної форми власності.
З метою розширення кола учасників конкурсу та можливості заявити про свої науково-технічні здобутки та напрацювання, просимо поширити інформацію серед потенційних учасників конкурсу.
Детальну інформацію щодо участі очікуйте на офіційному сайті у рубриці «Діяльність / Інноваційна діяльність та трансфер технологій / Трансфер технологій / Інформаційні заходи».