Новини

В Українській академії друкарства стартує проект “вступ на easy” дл...
Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він...
Читати всі новини

28 вересня у конференц-залі Української академії друкарства зібралося чимало допитливих та ініціативних студентів, які з нетерпінням очікували зустрічі з одним із найпопулярніших українських письменників ХХІ ст. – Максимом Кідруком.

Зустріч із талановитим письменником проходила у дружній та невимушеній атмосфері. Слухачі змогли не лише дізнатись чимало цікавого про процес написання творів, а й ознайомитись із захопливими історіями із подорожей Максима Кідрука, які увійшли у книгу «Твердиня», та із науковим фактами, довкола яких побудований технотрилер «Зазирни у мої сни».

Цікаве для себе змогли почерпнути не лише шанувальники творчості Максима Кідрука та майбутні письменники, а й студенти-рекламісти. Попри активну письменницьку діяльність Максим приділяє чимало уваги своїм буктрейлерам, еволюцію яких можна було побачити на презентації його книг.

Студенти та викладачі кафедри Медіакомунікацій змогли поспілкуватись із письменником на теми збереження авторського права при створенні промо-роликів книг та комунікативних непорозумінь між автором та редактором. Також досвідчений автор люб’язно поділився досвідом як варто розпочинати свою письменницьку кар’єру, запевнивши, що перший крок до створення власного літературного творіння лежить через велику кількість прочитаної літератури.

макс кідрук макс кідрук макс кідрук макс кідрук макс кідрук