Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
29 жовтня 2021 року в нашій Академії за ініціативи кафедри ПР та журна...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

Вельмишановні викладачі, працівники та студенти Української академії друкарства, Львівського поліграфічного коледжу УАД!

Сердечно вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року! З цієї нагоди бажаю Вам міцного здоров’я, щастя та радості, сили, наснаги та наполегливості, щоб досягати нових вершин у науці, навчанні, мистецтві, своєму особистому духовному вдосконаленні та шляхетній праці для процвітання рідної Альма-матер та незалежної Української держави!

Разом із усією країною наша академія відзначає День знань, приймаючи у свої лави молоде поповнення, на яке покладає особливі надії та сподівання.

Дорогі першокурсники!

Ви вступили до академії, яка славиться своєю історією, традиціями, науковими школами та випускниками і яка нині є єдиним в Україні автономним вищим навчальним закладом, що готує фахівців для видавничої справи та поліграфії. Сьогодні наші випускники безпосередньо формують інформаційний та соціокультурний простір держави, поширюють нові знання, несуть вічне і мудре до людей. Ми сподіваємося, що Ви свідомо обрали свій майбутній фах і гармонійно увіллєтеся в нашу дружну студентську сім’ю, а з часом поповните списки славних випускників УАД.

Медіакомунікації, комп’ютерні технології і поліграфія – це престижні заняття, які гармонізують суспільні відносини, розвивають освіту, науку, культуру, підносять духовність. Тому у нас навчаються молоді люди, які люблять книгу, рідну мову, історію і разом з тим посилено вивчають іноземні мови, щоб збагачуватися світовим досвідом знань, які в майбутньому застосовуватимуть для розвитку українського книговидання та поліграфії.

        Упродовж студентських років на Вас чекає напружена, але і водночас цікава та творча праця, щоб оволодіти сучасними здобутками науки і техніки, пізнати тонкощі обраного фаху, здобути глибокі теоретичні знання, практичні вміння і навики.

Бажаю Вам, шановні студенти, знайти свою дорогу до мудрості та пізнання й подолати її легко, гідно та з приємністю, підкоривши найвищі та найзаповітніші вершини, зустріти добрих і надійних друзів.

Нехай роки навчання в нашій академії стануть найкращими роками Вашого молодого життя, в яких гармонійно поєднаються наполеглива та сумлінна праця з бадьорим і веселим настроєм, гумором та піснею. Нехай повсякчас Вас супроводжують щастя, радість, успіх і студентська фортуна!

Будьте гідними дітьми своїх батьків і Батьківщини, пам’ятайте, що Ваш святий обов’язок – берегти і нести до людей Книгу, плекати і шанувати рідне слово!

Хай благословить Вас Бог!

 

Ректор  Богдан Дурняк