Новини

В Українській академії друкарства стартує проект “вступ на easy” дл...
Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він...
Читати всі новини

Вельмишановні викладачі, працівники та студенти Української академії друкарства, Львівського поліграфічного коледжу УАД!

Сердечно вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року! З цієї нагоди бажаю Вам міцного здоров’я, щастя та радості, сили, наснаги та наполегливості, щоб досягати нових вершин у науці, навчанні, мистецтві, своєму особистому духовному вдосконаленні та шляхетній праці для процвітання рідної Альма-матер та незалежної Української держави!

Разом із усією країною наша академія відзначає День знань, приймаючи у свої лави молоде поповнення, на яке покладає особливі надії та сподівання.

Дорогі першокурсники!

Ви вступили до академії, яка славиться своєю історією, традиціями, науковими школами та випускниками і яка нині є єдиним в Україні автономним вищим навчальним закладом, що готує фахівців для видавничої справи та поліграфії. Сьогодні наші випускники безпосередньо формують інформаційний та соціокультурний простір держави, поширюють нові знання, несуть вічне і мудре до людей. Ми сподіваємося, що Ви свідомо обрали свій майбутній фах і гармонійно увіллєтеся в нашу дружну студентську сім’ю, а з часом поповните списки славних випускників УАД.

Медіакомунікації, комп’ютерні технології і поліграфія – це престижні заняття, які гармонізують суспільні відносини, розвивають освіту, науку, культуру, підносять духовність. Тому у нас навчаються молоді люди, які люблять книгу, рідну мову, історію і разом з тим посилено вивчають іноземні мови, щоб збагачуватися світовим досвідом знань, які в майбутньому застосовуватимуть для розвитку українського книговидання та поліграфії.

        Упродовж студентських років на Вас чекає напружена, але і водночас цікава та творча праця, щоб оволодіти сучасними здобутками науки і техніки, пізнати тонкощі обраного фаху, здобути глибокі теоретичні знання, практичні вміння і навики.

Бажаю Вам, шановні студенти, знайти свою дорогу до мудрості та пізнання й подолати її легко, гідно та з приємністю, підкоривши найвищі та найзаповітніші вершини, зустріти добрих і надійних друзів.

Нехай роки навчання в нашій академії стануть найкращими роками Вашого молодого життя, в яких гармонійно поєднаються наполеглива та сумлінна праця з бадьорим і веселим настроєм, гумором та піснею. Нехай повсякчас Вас супроводжують щастя, радість, успіх і студентська фортуна!

Будьте гідними дітьми своїх батьків і Батьківщини, пам’ятайте, що Ваш святий обов’язок – берегти і нести до людей Книгу, плекати і шанувати рідне слово!

Хай благословить Вас Бог!

 

Ректор  Богдан Дурняк