Новини

З 11 по 18 липня у м. Ейлат (Ізраїль) відбувся міжнародний турнір з ба...
10.07 в Українській академії друкарства  відбулася урочиста церемонія...
Викладачі кафедри Медіатехнологій та видавничо-графічних систем відвід...
Читати всі новини

 

Презентація видання «Лицар і Король», автором якого є талановита випускниця нашої академії – Олександра Войтюк

18 травня у конференц-залі Української академії друкарства відбулася презентація видання «Лицар і Король», автором якого є талановита випускниця нашої академії – Олександра Войтюк.

Письменниця уже не вперше презентує свій творчий доробок у стінах нашої академії. Перші видання авторки, які розпочали її літературний шлях, – «Навчи мене любити» та «Схід сонця», були присвячені важливій соціальній тематиці, піднімали проблеми неповносправних людей, демонстрували їхні права у сучасному суспільстві. Вибір такої теми не випадковий. Олександра Войтюк з народження є неповносправною, однак незважаючи на проблеми із здоров’ям вона живе повноцінним життям: навчається, верстає книжки, допомагає реабілітаційному центру «Джерело», активно спілкується із друзями та одногрупниками і пише твори, які надихають людей із фізичними вадами відчути себе потрібними, важливими та повноцінними членами нашого суспільства.

Фантастична оповідь «Лицар і Король», яка була опублікована у видавництві Української академії друкарства у 2016 році, розповідає про середньовічні пригоди королів, чаклунів та драконів, що вирізняє її серед інших творів авторки. Презентацію книги розпочав проректор з наукової роботи УАД Володимир Маїк, який був одним з ініціаторів появи твору у світ. Підтримати свою дочку прийшла мати Олександри – Віра Войтюк.