Новини

Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Незважаючи на те, що 26 Book Forum успішно завершився, Українська акад...
Читати всі новини

 

Презентація видання «Лицар і Король», автором якого є талановита випускниця нашої академії – Олександра Войтюк

18 травня у конференц-залі Української академії друкарства відбулася презентація видання «Лицар і Король», автором якого є талановита випускниця нашої академії – Олександра Войтюк.

Письменниця уже не вперше презентує свій творчий доробок у стінах нашої академії. Перші видання авторки, які розпочали її літературний шлях, – «Навчи мене любити» та «Схід сонця», були присвячені важливій соціальній тематиці, піднімали проблеми неповносправних людей, демонстрували їхні права у сучасному суспільстві. Вибір такої теми не випадковий. Олександра Войтюк з народження є неповносправною, однак незважаючи на проблеми із здоров’ям вона живе повноцінним життям: навчається, верстає книжки, допомагає реабілітаційному центру «Джерело», активно спілкується із друзями та одногрупниками і пише твори, які надихають людей із фізичними вадами відчути себе потрібними, важливими та повноцінними членами нашого суспільства.

Фантастична оповідь «Лицар і Король», яка була опублікована у видавництві Української академії друкарства у 2016 році, розповідає про середньовічні пригоди королів, чаклунів та драконів, що вирізняє її серед інших творів авторки. Презентацію книги розпочав проректор з наукової роботи УАД Володимир Маїк, який був одним з ініціаторів появи твору у світ. Підтримати свою дочку прийшла мати Олександри – Віра Войтюк.