Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
29 жовтня 2021 року в нашій Академії за ініціативи кафедри ПР та журна...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

26 та 27 квітня в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Безпека життєдіяльності", який проводився у два тури: І тур – теоретична частина (виконання завдань у формі тестування); ІІ тур – практична частина (надання домедичної допомоги постраждалим).

У змаганнях брали участь 107 студентів та курсантів із 49 вищих навчальних закладів Сумської, Львівської, Полтавської, Донецької, Рівненської, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Одеської, Волинської, Херсонської, Вінницької, Черкаської, Чернівецької, Дніпропетровської, Хмельницької, Івано-Франківської областей та м. Києва.

Українську академію друкарства на цій Олімпіаді представляли двоє студентів п’ятого курсу факультету КПІ: Шепіта Петро Ігорович та Чайковський Іван Вікторович.

До складу апеляційної комісії Олімпіади входив к.т.н. Жидецький Валерій Цезарійович, доцент кафедри поліграфічних медійних технологій і паковань.

Наші студенти добре виступили на цій Олімпіаді, зайнявши в підсумку п’яте та дев’яте місце.

Вітаємо наших студентів Шепіту Петра Ігоровича і Чайковського Івана Вікторовича та їх наукового керівника доцента Жидецького Валерія Цезаровича і бажаємо їм подальших успіхів.