Новини

Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Незважаючи на те, що 26 Book Forum успішно завершився, Українська акад...
Читати всі новини

26 та 27 квітня в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Безпека життєдіяльності", який проводився у два тури: І тур – теоретична частина (виконання завдань у формі тестування); ІІ тур – практична частина (надання домедичної допомоги постраждалим).

У змаганнях брали участь 107 студентів та курсантів із 49 вищих навчальних закладів Сумської, Львівської, Полтавської, Донецької, Рівненської, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Одеської, Волинської, Херсонської, Вінницької, Черкаської, Чернівецької, Дніпропетровської, Хмельницької, Івано-Франківської областей та м. Києва.

Українську академію друкарства на цій Олімпіаді представляли двоє студентів п’ятого курсу факультету КПІ: Шепіта Петро Ігорович та Чайковський Іван Вікторович.

До складу апеляційної комісії Олімпіади входив к.т.н. Жидецький Валерій Цезарійович, доцент кафедри поліграфічних медійних технологій і паковань.

Наші студенти добре виступили на цій Олімпіаді, зайнявши в підсумку п’яте та дев’яте місце.

Вітаємо наших студентів Шепіту Петра Ігоровича і Чайковського Івана Вікторовича та їх наукового керівника доцента Жидецького Валерія Цезаровича і бажаємо їм подальших успіхів.