Новини

27 лютого в стінах Української академії друкарства відбулося освячення...
Збори представників кафедр з підготовки до внутрішнього аудиту системи...
Кафедра медіакомунікацій з приємністю анонсує проведення VI Тикторівсь...
Читати всі новини

“Кращі товари для кращого майбутнього” - саме так себе позиціонує корпорація Epson, представник якої 22 березеня завітав до Української академії друкарства з презентацією найновіших розробок компанії.

Epson — японська корпорація. Компанія займається виробництвом принтерів, проекторів та іншого обладнання. Київське представництво відкрилося в липні 2005 року, основними його функціями є маркетингова підтримка діяльності компанії Epson. Крім того, представництво надає інформаційну та технічну підтримку продукції, виробленої компанією. Представник у Львові Богдан Кук розповів присутнім про унікальну 3LCD технологію, що є новітнім ривком технічного прогресу в розробці проекторів. Науково доведено, що саме такий вид проектора є надзвичайно оптимальним для подання інформації у навчальних закладах, без шкоди для здоров'я та не викликаючи зорової втоми.

Керівництво академії зацікавилось представленою продукцією і ми сподіваємось, що скоро студенти зможуть оцінити масштаб технічного прогресу у процесі навчання.