Новини

Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Незважаючи на те, що 26 Book Forum успішно завершився, Українська акад...
Читати всі новини

“Кращі товари для кращого майбутнього” - саме так себе позиціонує корпорація Epson, представник якої 22 березеня завітав до Української академії друкарства з презентацією найновіших розробок компанії.

Epson — японська корпорація. Компанія займається виробництвом принтерів, проекторів та іншого обладнання. Київське представництво відкрилося в липні 2005 року, основними його функціями є маркетингова підтримка діяльності компанії Epson. Крім того, представництво надає інформаційну та технічну підтримку продукції, виробленої компанією. Представник у Львові Богдан Кук розповів присутнім про унікальну 3LCD технологію, що є новітнім ривком технічного прогресу в розробці проекторів. Науково доведено, що саме такий вид проектора є надзвичайно оптимальним для подання інформації у навчальних закладах, без шкоди для здоров'я та не викликаючи зорової втоми.

Керівництво академії зацікавилось представленою продукцією і ми сподіваємось, що скоро студенти зможуть оцінити масштаб технічного прогресу у процесі навчання.