Новини

Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Незважаючи на те, що 26 Book Forum успішно завершився, Українська акад...
Читати всі новини

17-19 листопада 2016 року Українська академія друкарства взяла участь у тридцятій міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – День Студента 2016», яка відбулася в Києві у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

В «Українському домі» розмістилася широкомасштабна експозиція, в якій були представлені понад 140 учасників. Із них близько половини були українські навчальні заклади різних рівнів акредитації і форм власності, наукові установи, методичні центри, міжнародні установи, представництва, а також і видавництва. Також запропонували українським відвідувачам свої можливості 70 вищих навчальних закладів Франції, Польщі, Австрії, США, Кіпру, Чехії, Ізраїлю, Туреччини та Румунії.

 

19 листопада в медіа-центрі «Українського дому» відбулася церемонія нагородження кращих вищих навчальних закладів України. За підсумками конкурсного журі Українська академія друкарства здобула гран-прі в номінації «Науково-дослідна діяльність навчального закладу». Подякою «За багаторічну науково–педагогічну діяльність та вагомий внесок у розвиток освіти і науки України» був відзначений ректор УАД професор Богдан Дурняк.
Виставку супроводжувала велика змістовна і різноманітна за тематикою програма заходів, організовуваних учасниками. Протягом трьох днів у двох залах для презентацій безперервно відбувалися семінари, науково-практичні конференції, «круглі» столи, презентації, тренінги та майстер-класи. Представники академії друкарства – старший викладач кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій Олексій Шевчук та викладач кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій к.т.н. Роман Олійник взяли активну участь у науковому семінарі, представивши доповідь на тему «Інформаційна технологія опрацювання потоків даних в поліграфічно орієнтованій мережі».
За дні роботи виставки її відвідали тисячі молодих людей і їхніх батьків не лише з Києва, а й і з різних регіонів України. Саме тут сконцентрувалося все, що стосується можливостей здобуття професійної освіти як в Україні, так і за кордоном.