Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
29 жовтня 2021 року в нашій Академії за ініціативи кафедри ПР та журна...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

17-19 листопада 2016 року Українська академія друкарства взяла участь у тридцятій міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – День Студента 2016», яка відбулася в Києві у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

В «Українському домі» розмістилася широкомасштабна експозиція, в якій були представлені понад 140 учасників. Із них близько половини були українські навчальні заклади різних рівнів акредитації і форм власності, наукові установи, методичні центри, міжнародні установи, представництва, а також і видавництва. Також запропонували українським відвідувачам свої можливості 70 вищих навчальних закладів Франції, Польщі, Австрії, США, Кіпру, Чехії, Ізраїлю, Туреччини та Румунії.

 

19 листопада в медіа-центрі «Українського дому» відбулася церемонія нагородження кращих вищих навчальних закладів України. За підсумками конкурсного журі Українська академія друкарства здобула гран-прі в номінації «Науково-дослідна діяльність навчального закладу». Подякою «За багаторічну науково–педагогічну діяльність та вагомий внесок у розвиток освіти і науки України» був відзначений ректор УАД професор Богдан Дурняк.
Виставку супроводжувала велика змістовна і різноманітна за тематикою програма заходів, організовуваних учасниками. Протягом трьох днів у двох залах для презентацій безперервно відбувалися семінари, науково-практичні конференції, «круглі» столи, презентації, тренінги та майстер-класи. Представники академії друкарства – старший викладач кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій Олексій Шевчук та викладач кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій к.т.н. Роман Олійник взяли активну участь у науковому семінарі, представивши доповідь на тему «Інформаційна технологія опрацювання потоків даних в поліграфічно орієнтованій мережі».
За дні роботи виставки її відвідали тисячі молодих людей і їхніх батьків не лише з Києва, а й і з різних регіонів України. Саме тут сконцентрувалося все, що стосується можливостей здобуття професійної освіти як в Україні, так і за кордоном.