Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
29 жовтня 2021 року в нашій Академії за ініціативи кафедри ПР та журна...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

10 листопада у рамках проведення в Укараїнській академії друкарства ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Пакувальна індустрія: сучасні тенденції розвитку та підготовка кадрів» відбулася зустріч ректора УАД Богдана Дурняка та проректора з НПР УАД Ярослава Угрина з колегами Інституту Паперознавства та Поліграфії Лодзької політехніки.

З заступником директора інституту доктором-індженером Світланою Хаджиновою та начальником навчальної частини Аґнєшкою Мрозек, яка також є керівником міжнародних проектів, під час переговорів були обговорені умови співпраці у рамках програми Європейського Союзу «Erasmus +», що підтримує проекти партнерства, заходи по мобільності у сфері освіти, культури і спорту. За цією програмою на наступний семестр в академію друкарства приїде навчатися магістрант з Лодзької політехніки. Натомість студент нашої академії, за кошти цієї програми, поїде навчатися в інститут Паперознавства та Поліграфії.

Було домовлено, що в червні 2017 р. один з аспірантів нашої академії поїде на стажування в Лодзький інститут з метою проведення експериментальних досліджень із своєї наукової тематики, а також для роботи із науковими джерелами. Аспірант отримає можливість консультуватися з науковцями цього інституту у питаннях своєї дисертаційної роботи. Також було домовлено про візит п’яти польських студентів у червні наступного року, які прослухають тижневий курс лекцій і у рамках культурної програми ознайомляться із містом Львовом і Львівською областю.

<h6><img src="/images/news/lodz_1.jpg" alt="" /> <img src="/images/news/lodz_2.jpg" alt="" /></h6>