Новини

Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Незважаючи на те, що 26 Book Forum успішно завершився, Українська акад...
Читати всі новини

10 листопада у рамках проведення в Укараїнській академії друкарства ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Пакувальна індустрія: сучасні тенденції розвитку та підготовка кадрів» відбулася зустріч ректора УАД Богдана Дурняка та проректора з НПР УАД Ярослава Угрина з колегами Інституту Паперознавства та Поліграфії Лодзької політехніки.

З заступником директора інституту доктором-індженером Світланою Хаджиновою та начальником навчальної частини Аґнєшкою Мрозек, яка також є керівником міжнародних проектів, під час переговорів були обговорені умови співпраці у рамках програми Європейського Союзу «Erasmus +», що підтримує проекти партнерства, заходи по мобільності у сфері освіти, культури і спорту. За цією програмою на наступний семестр в академію друкарства приїде навчатися магістрант з Лодзької політехніки. Натомість студент нашої академії, за кошти цієї програми, поїде навчатися в інститут Паперознавства та Поліграфії.

Було домовлено, що в червні 2017 р. один з аспірантів нашої академії поїде на стажування в Лодзький інститут з метою проведення експериментальних досліджень із своєї наукової тематики, а також для роботи із науковими джерелами. Аспірант отримає можливість консультуватися з науковцями цього інституту у питаннях своєї дисертаційної роботи. Також було домовлено про візит п’яти польських студентів у червні наступного року, які прослухають тижневий курс лекцій і у рамках культурної програми ознайомляться із містом Львовом і Львівською областю.

<h6><img src="/images/news/lodz_1.jpg" alt="" /> <img src="/images/news/lodz_2.jpg" alt="" /></h6>