Новини

З 11 по 18 липня у м. Ейлат (Ізраїль) відбувся міжнародний турнір з ба...
10.07 в Українській академії друкарства  відбулася урочиста церемонія...
Викладачі кафедри Медіатехнологій та видавничо-графічних систем відвід...
Читати всі новини

11–12 листопада Українська академія друкарства взяла участь у IV Міжнародній виставці “Вища освіта – 2016», яку організував Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської торгово-промислової палати, управління освіти міськради та департаменту освіти та науки облдержадміністрації.

Виставка відбулася традиційно у Львівському палаці мистецтв та розмістила у своїх стінах 20 стендів-представництв українських та закордонних вищих навчальних закладів. Цьогоріч до представників польських університетів долучилися і гості з Канади та Словаччини, що приїхали розповісти про умови вступу і навчання у них.

Як завжди, виставка викликала жваве зацікавлення серед львів’ян – потенційних студентів, їхніх батьків, а також і теперішніх студентів, які хотіли б, можливо, розширити сфери своєї освіти. Чимало гостей побувало також і біля стенду Української академії друкарства, де змогли отримати кваліфіковану консультацію, також важливі відомості про умови вступу до цього унікального для України із зарубіжжя навчального закладу, про напрямки навчання в ньому, його науковий потенціал і можливості професійного пристосування випускників.