Новини

Познайомитись  із професією ще до того, як розпочати її, саме під таки...
Сучасний світ прагне інтелектуального та емоційного вдосконалення.Сьог...
Незважаючи на те, що 26 Book Forum успішно завершився, Українська акад...
Читати всі новини

11–12 листопада Українська академія друкарства взяла участь у IV Міжнародній виставці “Вища освіта – 2016», яку організував Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської торгово-промислової палати, управління освіти міськради та департаменту освіти та науки облдержадміністрації.

Виставка відбулася традиційно у Львівському палаці мистецтв та розмістила у своїх стінах 20 стендів-представництв українських та закордонних вищих навчальних закладів. Цьогоріч до представників польських університетів долучилися і гості з Канади та Словаччини, що приїхали розповісти про умови вступу і навчання у них.

Як завжди, виставка викликала жваве зацікавлення серед львів’ян – потенційних студентів, їхніх батьків, а також і теперішніх студентів, які хотіли б, можливо, розширити сфери своєї освіти. Чимало гостей побувало також і біля стенду Української академії друкарства, де змогли отримати кваліфіковану консультацію, також важливі відомості про умови вступу до цього унікального для України із зарубіжжя навчального закладу, про напрямки навчання в ньому, його науковий потенціал і можливості професійного пристосування випускників.