Новини

У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
29 жовтня 2021 року в нашій Академії за ініціативи кафедри ПР та журна...
У відповідності до статті 29 Закону України «Про захист населення від...
Читати всі новини

23 вересня 2016 року Проректор з наукової роботи УАД В.З.Маїк та ст.викл. кафедри іноземних мов О.С.Чорна взяли участь у спільному українсько–японському семінарі «Дослідження з Японією та в Японії» (Japan Ukraine Seminar on Science and Technology Cooperation ”Research with/in Japan”, що був проведений у Києві Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством освіти, культури, науки і техніки Японії, з Посольством Японії в Україні та із Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Метою семінару було передати привабливість дослідницького простору Японії та забезпечити широкі можливості співпраці українських дослідників та студентів з метою сприяння науково-технічному співробітництву між Японією і Україною, включаючи спільні дослідження та обмін науковцями та студентами.

У семінарі взяли участь заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі, ректор  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Михайло Згуровський, студенти та науковці України та Японії.

Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі запевнив у підтримці України та розвитку подальшої співпраці в науковій сфері й реалізації проектів з технічного співробітництва.Українські студенти заслухали доповідь представника Міністерства освіти, культури, спорту, науки і технологій Японії Хіротака Ямади про політику міністерства щодо розвитку студентської мобільності, досвід міжнародних обмінів ученими та співпрацю над науково-дослідними проектами.Японські вчені представили проекти в галузях сільського господарства, енергетики та електроенергетики, біоінформатики, над якими працюють у співтоваристві з українськими дослідниками. Окрім того, під час семінару українські студенти поділилися досвідом роботи та стажування у відомих японських компаніях.