У зв'язку із різким збільшенням кількості виявленням випадків захворювання студентів на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом
SARS
-CoV-2, значною кількістю академічних груп, студенти яких перебувають на самоізоляції, та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. No 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" із змінами, листа Міністерства освіти і науки України No1/9-487 від 22.09.2021 року та на виконання протоколу від 21.09.2021 року No24 (пункту 1.2) позапланового засідання комісії ТЕБ і НС облдержадміністрації:


НАКАЗУЮ:


1.
Починаючи із 23 вересня 2021 року по 14 жовтня 2021 року навчальні заняття для студентів академії будуть проводитись у дистанційній формі.

2. Деканам факультетів академії та завідувачам кафедр забезпечити:
2.1) повідомлення студентів та викладачів про проведення занять на дистанційну форму;
2.2) організування робочих місць викладачів кафедр для проведення онлайн навчальних занять у приміщеннях кафедр, навчальних аудиторіях та комп'ютерних класах.
3. Завідувачам кафедр забезпечити:

3.1)
оновлення та розміщення всіх необхідних елементів навчальних курсів у ВНС академії та доступ до них студентів відповідних академічних груп;
3.2)
дотримання розкладу проведення навчальних занять;
3.3) ведення викладачами кафедри обліку відвідування студентів онлайн навчальних занять;
3.4)
зберігання викладачами відеофайлів з 5-10 хв. записом, які
підтверджують факти проведення навчальних занять.
3.5) інформування викладачів кафедр про необхідність надання доступу до процесу проведення онлайн занять працівникам навчального відділу за їх запитом.

4. Начальнику навчального відділу академії Хамулі О.Г. забезпечити відображення розкладу занять із зазначеними електронними адресами викладачів на сайті академії.

5. Завідувачу канцелярії академії Мазур О.С. довести наказ до відома деканів факультетів, завідувачів кафедр, начальників структурних підрозділів .


6.
Контроль за виконанням наказу здійснювати проректору з науково- педагогічної роботи Угрину Я.М.


Ректор            Б. В. ДУРНЯК