Новини

16 листопада до Кафедри Графічного дизайну і мистецтва книги завітала делегація суспільних і культурних діячів Китаю, яку очолили заступник головуючого політичної консультативної ради м. Іву Ван І Мін, начальник управління з питань культури та медіа м. Іву Лоу Сяомін та заступник головуючого Комітету управління культурою та туризмом м. Фотан. До складу делегації ввійшли кураторка мистецьких проектів між Китаєм та Україною Зоя Чен Шуя, практикуючі художники та представники освітньої галузі.

Іноземні гості були надзвичайно зацікавлені досвідом Української академії друкарства у підготовці фахівців у царині дизайну. За круглим столом у невимушені обстановці представники китайського ЗВО змогли поспілкуватися із завідувачем Кафедри Графічного дизайну і мистецтва книги Володимиром Стасенком та ознайомитися із творчими доробками студентів та викладачів кафедри. У рамках зустрічі було окреслено план майбутньої співпраці між Українською академією друкарства та представництвом Китаю.

Розширюємо культурні межі
Розширюємо культурні межі
Розширюємо культурні межі
Розширюємо культурні межі
Розширюємо культурні межі
Розширюємо культурні межі
Розширюємо культурні межі
Розширюємо культурні межі

15 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулося урочисте відкриття тридцять четвертої щорічної міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2018».

 Українська академія друкарства в черговий раз вз’яла участь у виставці, презентувавши гостям високі здобутки свого ЗВО та ознайомивши майбутніх абітурієнтів із студентським життям академії, структурним складом та перспективами нашої освіти.

Окрім презентації наукових та

З 3 по 4 жовтня відбулося урочисте святкування 50-ти річного ювілею підготовки поліграфістів в Інституті поліграфії Варшавської політехніки. В урочистих заходах взяли участь ректор УАД професор Богдан Дурняк та проректор з НПР Ярослав Угрин.

У рамках святкування було організовано проведення двох конференцій: 50th Conference of the International Circle of Educational Institutes for Graphic Arts: Tehnology and Management (IC) та

23 жовтня Українська академія друкарства вз’яла участь у масштабній Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмій міжнародній виставці освіта за кордоном  WORLD EDU.

На урочистому відкритті учасників, організаторів та гостей виставок привітали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь, директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Олег Спірін.

Протягом трьох днів

1 жовтня в Українську академію друкарства з офіційним візитом прибула делегація з Китаю Цюаньчжоуського університету інформаційної інженерії.

До складу делегації входили ректор цього університету Гуо Сяопінг, а також – Лінь Донг (виконавчий віце-президент), Ма Руйтен (керівник відділу міжнародного співробітництва та обміну), Фан Гуйшен (декан факультету механіки та електротехніки), Ден Ейбінг (професор, декан факультету електроніки та інформації) та Лю Тунг