Новини

20 вересня у конференц-залі Української академії друкарства відбулася...
20 вересня до Української академії друкарства завітав художник книги,...
20 вересня на Вченій Раді УАД ректор академії Богдан Дурняк привітав к...
Читати всі новини

Українська академія друкарства — єдиний в Україні автономний вищий навчальний заклад, який готує фахівців з медійних технологій та поліграфії. За свою 85-річну історію вона випустила десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів, які сьогодні формують інформаційний простір держави, працюючи у видавництвах, друкарнях, засобах масової інформації, поліграфічних підприємствах, книгарнях, рекламних організаціях,  машинобудівних підприємствах, науково-дослідних установах.

Академія готує фахівців із 20 спеціальностей за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст та магістр. Нині в академії навчається 6600 студентів усіх форм навчання. На 20 кафедрах працюють і ведуть плідну наукову роботу понад 200 професорів, докторів наук, доцентів, кандидатів наук. Вони докладають усіх зусиль, передаючи студентам знання і свій професійний та життєвий досвід, щоб виплекати ерудованих професіоналів, справжніх патріотів і громадян, які свідомо працюватимуть для розвитку українського книговидання.

Як член Міжнародної асоціації поліграфічних навчальних закладів ВНЗ академія приймає участь у створенні єдиного європейського освітянського простору підготовки фахівців для видавництв та поліграфії, тісно співпрацює зпровідними навчальними закладами та поліграфічними підприємствами європейських країн. Академія підтримує тісні зв’язки з такими навчальними закладами: Оксфорд-Брукс університет , Лейпцизький і Берзький університети, Варшавська політехніка, Московський державний університет друку, укладено угоди про співпрацю із фірмами «Гейдельберг», «Ман-Роланд», «Адаст», «Колбус».

За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність щодо модернізації освіти Українській академії друкарства присвоєно Почесне звання «Лідер сучасної освіти».