Новини

Загальнонаціональний карантин, встановлений через пандемію COVID-19, п...
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 500 від 17 чер...
Читати всі новини

СИСТЕМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Вища освіта представлена в основному університетом Мальти.

Перший ступінь університетської освіти. Сертифікати, дипломи та науковий ступінь бакалавра присуджуються в області медицини, дипломатії, менеджменту, державного управління, права, бібліотечної справи, релігієзнавства та політології. Курс навчання триває від одного до трьох років. Тривалість базових програм бакалаврату– три роки. Для отримання ступеня почесного бакалавра потрібно провчитися 4-5 років, залежно від спеціалізації.

Докторантура. Вчені ступені доктора медицини (MD) і доктора права (LLD) присуджуються медичним і юридичним факультетами після закінчення кандидатами п’яти- або шестирічного курсу навчання. Вчений ступінь доктора філософії (PhD) присуджується після трьох і більше років навчання після отримання ступеня магістра за умови захисту докторської дисертації, заснованої на результатах відповідних досліджень.

 

СТИПЕНДІЇ

Система вищої освіти Мальти відкрита для іноземних студентів .На даний час в країні навчаються більше 600 студентів з 75 країн. Крім того, близько 300 іноземних студентів навчаються в рамках семестрових програм міжнародного обміну. Міжнародний відділ університету Мальти (http://www.um.edu.mt/intoff/) надає інформацію про програми навчання, проживання, імміграційних правилах, фінансових питаннях, медичне страхування, формальні процедури зарахування та навчання, а також іншу необхідну інформацію. В даний час стипендії іноземним студентам не виділяються, однак у них є можливість поступити до вищих навчальних закладів Мальти на загальних підставах. Більш детальну інформацію можна знайти на інтернет-сайтах, адреси яких вказані нижче.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ВІЗИ

НАДЗВИЧАЙНИЙ I ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ МАЛЬТИ В УКРАЇНІ (за сумісництвом)

Канцелярiя

вул. Коровій вал, 7, кв. 219

м. Москва

Телефон (+7095) 237-19-39, 230-25-24, 236-03-34

Факс (+7095) 237-21-58