Новини

Загальнонаціональний карантин, встановлений через пандемію COVID-19, п...
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 500 від 17 чер...
Читати всі новини

Університет Люксембургу був заснований в 2003 році. Це перший і єдиний університет в країні. Вибираючи цей навчальний заклад для своєї освіти, ви віддаєте перевагу молодому університету. Ви можете сприяти зростанню популярності вузу та прийняти активну участь в процесі його розвитку. Крім того, ви будете вчитися в унікальній місцевості: географічно Люксембург розташований в самому центрі Європи, і тут ви знайдете безліч європейських установ та компаній. В університетідіють3 факультети: факультет природничих наук, технологій та комунікацій (FSTC), факультет права, економіки та фінансів(FDEF), факультет лінгвістики, літератури, гуманітарних наук, мистецтва (FLShASE). Навчальні програми організовані на трьох рівнях (пропонується трирівнева система): бакалаврському, магістерському і докторському .В даний час пропонується 11 бакалаврських програм і 21 магістерська, які відповідають стандартам Болонської конвенції. Зарахування до університету регулюється законом про підстави університету (http://www.uni.lu). Університет Люксембургу – інтернаціональний навчальний заклад. Курси читаються англійською, німецькою та французькою мовами. Крім того, студенти першого ступеня навчання повинні пройти навчальну стажування (як мінімум 1 семестр) за кордоном. Це так званий принцип мобільності.

Перший ступінь університетської освіти: бакалаврат

Другий ступінь університетської освіти: магістратура

Третій ступінь університетської освіти: докторантура

Університет Люксембургу розвивається за зразком університету, де основна роль належить науковим дослідженням. Пріоритетними є такі області, як безпека і надійність інформаційних технологій, науки про життя, наука про матеріали, європейське право, бізнес право, фінанси, педагогіка, вивчення Люксембурга. Набагато менш затребувані математика, обчислювальні технології, викладання іноземних мов, європейська система управління. Проміжне становище займають геодинаміка, сейсмологія, природні ресурси та екологічні технології, а також соціальні науки. Студенти мають можливість здобуття докторського ступеня під керівництвом університетського професора, який отримав право координувати наукове дослідження від будь-якого іноземного університету.

 

СТИПЕНДІЇ

У рамках Програми співробітництва в галузі науки, освіти, культури і спорту виділяються іноземним студентам кілька стипендій для навчання в університеті Люксембурга.

Де можна отримати додаткову інформацію?
Університет Люксембургу(SEVE)

Авеню Фенсері, 162А

L 1511 Люксембург
Тел.: +35 2 46 66 44 66 10 / 62 22 / 63 12
Адреса електронної пошти:
Інтернет-сайт: http://www.uni.lu
Міністерство закордонних справ Люксембургу
Інтернет-сайт: http://www.mae.lu.
Міністерство національної освіти, професійної підготовки і спортуЛюксембургу Ministeredeeducationnationale,delaformationprofessionnelleetdessports)

Інтернет-сайт: http://www.men.public.lu/
Уряд Люксембургу
Інтернет-сайт: http://www.gouvernement.lu
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Посольство Великого герцогства Люксембург в Українi(за сумісництвом)

Канцелярiя

Trziste13

CZ – 118 00, Praha 1

Телефон+420257181801