Новини

Шановні працівники видавництв, поліграфії !
17 травня, у всесвітній День вишиванки, у бібліотеці Української акаде...
Цьогорічний 10-ий Міжнародний молодіжний фестиваль у м. Кросно (Польща...
Читати всі новини

23-26 квітня в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Безпека життєдіяльності",

який проводився у два етапи: І етап – теоретична частина (виконання завдань у формі тестування); ІІ етап – практична частина (надання домедичної допомоги постраждалим).

 У змаганнях брали участь 112 студентів та курсантів із 44 закладів вищої освіти Сумської, Львівської, Полтавської, Донецької, Рівненської, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Одеської, Волинської, Херсонської, Вінницької, Черкаської, Чернівецької, Дніпропетровської, Хмельницької, Івано-Франківської областей та м. Києва.

Українську академію друкарства на цій Олімпіаді представляли двоє студентів третього курсу факультету видавничо-поліграфічних та інформаційних технологій: Кукура Тетяна Юріївна та Кухта Іван Едуардович.

До складу журі Олімпіади входив к.т.н., доцент кафедри поліграфічних медійних технологій і паковань Жидецький Валерій Цезарійович.

Студенти Української академії друкарства продемонстрували високий рівень знань та гідно представили свій вищий навчальний заклад.

Вітаємо наших студентів Кукуру Тетяну Юріївну та Кухту Івана Едуардовича та бажаємо їм  подальших успіхів.

Олімпіада з БЖД 2018
Олімпіада з БЖД 2018
Олімпіада з БЖД 2018
Олімпіада з БЖД 2018
Олімпіада з БЖД 2018
Олімпіада з БЖД 2018
Олімпіада з БЖД 2018
Олімпіада з БЖД 2018