Новини

Група ініціативних студентів Української Академії Друкарства розробила...
16 січня, о 16.00, у Львівському Палаці Мистецтв відбулося відкриття в...
У 2017 році 50-ліття підготовки майбутніх редакторів та видавців відзн...
Читати всі новини

З новим роком та Різдвом Христовим 

Вельмишановні професори, викладачі, працівники та студенти Української академії друкарства і Поліграфічного коледжу УАД!

Сердечно вітаю Вас із Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Рік, який минає, вже зайняв своє особливе місце в нашій історії. Нам дав Бог бути свідками і творцями нової демократичної, європейської  України. Наша держава гідно відстоює свою незалежність, українські воїни героїчно бережуть наш мир і спокій,  українське суспільство відновлює втрачену за доби тоталітаризму та посттоталітаризму Гідність.

Українська академія друкарства не залишилась осторонь кардинальних змін у нашій країні. Колектив академії збагатився науковими кадрами, докторами та кандидатами наук. Наш ЗВО відкрив нові можливості для талановитої молоді, засвідчивши свій високий рівень підготовки висококваліфікованих фахівців. Підписано нові угоди про співпрацю з університетами Європи та Далекого Сходу. В році, що минає, започатковано підготовку студентів за новими сучасними  спеціальностями та спеціалізаціями, підписані додаткові контракти про навчання студентів за програмами подвійного та спільного дипломів з європейськими університетами.

У переддень Різдвяно-новорічних свят сердечно зичу нашій Україні – перемоги, миру і процвітання; Вам і Вашим родинам,  вельмишановні колеги та дорогі наші студенти,   –   різдвяної радості, здоров’я, щастя та   достатку.

Нехай у Новий рік здійсняться всі Ваші мрії,  починання увінчаються успіхом! Нехай  Новонароджений Ісус благословляє Вас на добрі справи, а Вифлеємська зоря ясно освітлює Ваш життєвий шлях!

Христос рождається! Славімо Його!

Ректор академії  Богдан ДУРНЯК