Новини

З 5 по 9 жовтня у Львівському Палаці мистецтв відбулася десята виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Щоб продемонструвати результати своїх плідних старань, на ниві створення нових поліграфічних продуктів, до виставки долучився Кластер видавничої діяльності та поліграфії разом із Українською академією друкарства.

Урочисте відкриття виставки відбулося за участі шановних гостей серед яких були заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Мар’яна Вільшинська, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, міський голова Львова Андрій Садовий та багато інших знаних особистостей.

У павільйоні Кластеру видавничої діяльності та поліграфії, який тісно співпрацює з Українською академією друкарства, було представлено широкий асортимент видавничої та поліграфічної продукції, яку виготовляють підприємства та організації, які стали невід’ємною частиною кластеру. Натомість УАД представила вражаючу експозицію розробок своїх студентів, які демонстрували можливості поліграфічної та видавничої справи.

Львівський товаровиробникЛьвівський товаровиробникЛьвівський товаровиробникЛьвівський товаровиробникЛьвівський товаровиробник

Повідомляємо, що 27-28 вересня 2017 року Міністерство освіти і науки України разом з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Науковим парком «Київський національний університет імені Тараса Шевченка» провело Всеукраїнський фестиваль інновацій.

У рамках Фестивалю відбулись конференція «Проблеми нормативно- правового забезпечення інноваційної діяльності та шляхи їх вирішення»; V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів з проблем інтелектуальної власності;

28 вересня у конференц-залі Української академії друкарства зібралося чимало допитливих та ініціативних студентів, які з нетерпінням очікували зустрічі з одним із найпопулярніших українських письменників ХХІ ст. – Максимом Кідруком.

Зустріч із талановитим письменником проходила у дружній та невимушеній атмосфері. Слухачі змогли не лише дізнатись чимало цікавого про процес написання творів, а й ознайомитись із захопливими історіями із подорожей Максима

Триває прийом заявок на навчання у вищих навчальних закладах Великої Британії в рамках Програми Chevening у 2018-2019 рр. Кінцевий термін подання документів – 07.11.2017р.

Стипендія Chevening – це глобальна програма Уряду Великої Британії, фінансування якої здійснюється Міністерством закордонних справ та партнерських організацій. Стипендія підтримує навчання у британських університетах (переважно однорічні магістерські програми) осіб, які демонструють потенціал стати майбутніми лідерами, управлінцями

28 вересня на Вченій раді Української академії друкарства ректор УАД Богдан Дурняк урочисто вручив доценту кафедри фізичного виховання Леоніду Дербабі почесну відзнаку "Відмінник освіти України".

Українська академія друкарства щиро вітає відмінного педагога та тренера нашої баскетбольної команди та бажає йому подальших досягнень.